Шиворот Навыворот• 15 августа 2024

Нащо батьки допомагають дорослим дітям?

У мене багато знайомих, де батьки фінансово допомагають дітям, яким вже 25-30-35 років. Не можу зрозуміти навіщо. А ви як думаєте?
So_so• 15 августа 2024
Нравится им, их дело.

Королева спама• 15 августа 2024
Це їхні справи. Не мали б з чого - не допомагали б
автор Шиворот Навыворот • 15 августа 2024
Ответ дляКоролева спама
Там багаті не всі
ПуГоФФка• 15 августа 2024
Якщо є можливість, чому б і не допомагати
viter33• 15 августа 2024
Мають можливість
Можуть і хочуть допомогти (діти завжди є діти, незалежно від віку)
Всі гроші ’на той світ’ і так не заберуть
Потребую апгрейду• 15 августа 2024
потому что хотят.
Козачка• 15 августа 2024
А почему нет?
И какая именно помощь имеется в виду?

Сама собі лікар• 15 августа 2024
Бо хочуть. Я би теж хотіла таких батьків, щоб не врахувать з 16 років на малооплачуваних роботах і не мати можливості для навчання
Оно само купилось• 15 августа 2024
Бо хочу. Донька повністю сама себе забезпечує, але мені приємно купити їй щось, або просто кинути гроші на карту.
Директор Пляжу• 15 августа 2024
Шоб ви тут тему склепали
Просто красавица• 15 августа 2024
Хотят чтобы они были нужными
АБВГДейка• 15 августа 2024
Хотят и помогают, живите своей жизнью, а не чужой
Оно само купилось• 15 августа 2024
Ответ дляПросто красавица
Хотят чтобы они были нужными
Дивний висновок
Теща дочки• 15 августа 2024
Ответ дляОно само купилось
Дивний висновок
Але це саме так.
Це про контроль, про прихильність.
Та легко!• 15 августа 2024
А в Европе вообще бывают содержат. И что, выгонять на улицу?
Шмоточницаца• 15 августа 2024
Бо у родині так заведено- всі всім допомогають.
Оно само купилось• 15 августа 2024
Ответ дляТеща дочки
Але це саме так.
Це про контроль, про прихильність.
Не думаю, що у всіх так. Я точно не для цього роблю подарунки.
Ольга-f5e3• 15 августа 2024
А вам какое дело?
Чеширская кошечка• 15 августа 2024
А у них не спраш вали?

Пушка заряджена• 15 августа 2024
Автор.
У мене до вас зустрічне питання: навіщо дорослі діти допомагають батькам?
Коли ви знайдете відповідь на нього - вам стане зрозуміло і ваше запитання.
Просто красавица• 15 августа 2024
Моя мама не могла мне финансово помочь в образовании, но имела возможность помочь позже, если видит что нужна помощь поможет.
Я записывалась на курсы , рассчитывала на себя, она мне перекинула небольшую сумму денег, чтоб ее вклад был в мое образование)

Потом машину брали все деньги потратили, она переживала за безопасность подарила страховку
язззззь!!!• 15 августа 2024
Кто как хочет, так и д@@ит.
Просто красавица• 15 августа 2024
Ответ дляПушка заряджена
Автор.
Если видишь что нужна помощь и есть возможность почему бы нет
Теща дочки• 15 августа 2024
Ответ дляОно само купилось
А для чого?
Ви пишете про подарунки, а автор про допомогу на постійній основі, так?
Барвіночка• 15 августа 2024
Не думаю про них))
Пекельнi Борошна• 15 августа 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Там багаті не всі
Але всім важливо бути потрібним комусь.
Ms. Откровенность• 15 августа 2024
З того, що бачила я, такі батьки сприймають дітей як не до кінця самостійних, дорослих і самодостатніх. Зазвичай вони ще можуть піддиктовувати і давати поради. Це, якщо казати про регулярну допомогу, а не якісь епізоди. Мабуть буває таке, що просто люблять безумовно, дають гроші і ніяк не влазять в життя. Такого в реалі не зустрічала, правда. Бо будь-яка допомога має свою ціну і часто це особисті кордони.
Але, якщо всім учасникам ок, значить нема проблеми.
Оно само купилось• 15 августа 2024
Ответ дляТеща дочки
А для чого?
Знаєте, без образ, Ви не зрозумієте, у Вас своє бачення. Подарунки роблю регулярно і називаю це так, бо утримувати вона сама себе може і без мене.
Спасу мир• 15 августа 2024
Можливо їм в свій час допомагали батьки. Моїй мамі допомагала бабуся і моя мама весь час намагалася допомагати мені, але на щастя я не потребувала допомоги.
Пекельнi Борошна• 15 августа 2024
Ответ дляПушка заряджена
Автор.
Тут легше, у вдячність за те, що раніше батьки вкладали у дітей.