Ума Палата• 15 августа 2024
Працювати віддалено
Це моя мрія.І вона цілком реальна.Але не знаю з чого почати і яким шляхом йти.
Прошу поради у тих, кому вдалось.
Мені 28, освіти і навиків немаю.Але є бажання, вільний час, гроші для старту, якщо потрібно
Тільки підскажіть, чим можна займатись аби працювати віддалено, без прив‘язки до місця.
Готова наполегливо навчатись
Прошу поради у тих, кому вдалось.
Готова наполегливо навчатись
Глубоководная селедка• 15 августа 2024
Це так спочатку здається, що віддалена робота це рай.
Віддалена робота на себе - можливо.
Але віддалена робота з гафіком з ранку до вечора у чотирьох стінах - нічим не краще.
Віддалена робота на себе - можливо.
Глубоководная селедка• 15 августа 2024
на сайтах для пошуку роботи відсортуйте вакансії - робота віддалено і дивіться, що пропонують.
Алгонавт• 15 августа 2024
Я працюю віддалено бухгалтером. Але порадити не можу, купа відповідальність за копійки. Кожен перший вуз випускає бухів, хороших може і мало, але роботодавці не заморожуються з відбором, ’та що там, кнопки написати, усе ж програма робить’.
Зараз пішла навчатися на аналітика, то десь так половина потоку саме можливість працювати віддалено називають головною мотивацією.
А взагалі, якщо однаково учитися з 0 - я би почала з перегляду, які взагалі є вакансії віддалено, а там уже обирати що ближче і іти навчатися у вибраному напрямку.
ХаДиДиШь• 15 августа 2024
5 років на віддалено. Неймовірно страждаю. Ніякого розвитку, спілкування, всі знайомі друзі розсіялись. Сидиш сама і комп´ютер цілими днями. І до того ж якщо ви ще незаміжня, знайти пару стає у мільйон раз складніше, якщо ви не екстраверт, який сам вміє двіжувати. Ваша соціальна активність падає до нуля. Працюю в відеоіграх. Напрямів багато, після курсів хороших можна пробуватись у студії на джуніора.
Ви ще у ілюзіях просто, думаєте це прикольно.
Автопортрет нурофена• 15 августа 2024
А за що ви жили до 28 років, якщо немає освіти і навичок, зате є гроші для старту?
Швидка Настя• 15 августа 2024
Ну різні вакансії є. Я бухгалтер, працюю віддалено, також зараз навчаюсь на аналітика. Але щоб сказати, що я прям кайфую від роботи в дома, то ні. Просто коли в тебе діти і побут, то зручніше працювати в дома, хоч і за офісним графіком. Але інша сторона медалі обідня перерва готуєш їсти, прання, прибирання швидке, похід в магазин … коротше не вистачає трохи офісного вайбу. Але коли діти однозначно варіант
Ума Палата
• 15 августа 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Є роботи, які не потребують вищої освіти, уявляєте
Автопортрет нурофена• 15 августа 2024
Ответ дляУма Палата
І навичок ніяких не потребують? Це ж які?
Ума Палата
• 15 августа 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Я з 20 років впахувала за кордоном, на сезонних роботах, на заводах, щоб поставити себе на ноги.Поверталась додому на декілька місяців, аби хоч трохи нормально пожити і їхала знову.Заробила на квартиру, маю ще достатньо заощаджень.Хочу нарешті жити як людина, у себе в країні, у себе вдома, бачитись з рідними і друзями, при цьому працюючи вдома за комп‘ютером.
Готова для цього вкласти гроші і час в навчання та освоїти потрібні навички.
Сподіваюсь я задовільнила Вашу цікавить і тепер Ви відповісте по темі, якщо маєте що відповісти.
Автопортрет нурофена• 15 августа 2024
Ответ дляУма Палата
Будь ласка. Працювати віддалено можна в сфері айті, також психологом, репетитором, копірайтером, веб-дизайнером. Шукайте курси, які вам підходять по вартості та змісту - і вперед. А якщо немає вищої освіти, то можна взагалі поступити у вуз на бюджет і вже з 3 курса почати працювати.
Страхованная• 15 августа 2024
Я копірайтером і контент-менеджером працювала віддалено. Там необов´язкова вища освіта, але потрібно портфоліо, якісь приклади вже готових текстів. І вам майже завжди будуть давати тестові завдання.
Але я знаю анлійську, тому для англомовних сайтів писала. Для україномовних буде нижче оплата. Але вакансій таких багато - часто Makeup шукає, Розетка - писати описи товарів.
Зараз я працюю віддалено ілюстратором. Для мене це кайф, я інтроверт і мені важко було працювати в офісах, рано вставати, добиратись на роботу. Вище написали про страждання, але я вже 4 роки працюю і кожен день радію, що колись перейшла на такий формат)
Я на тренування ходжу на 10-11 дня, гуляю в парк за кавою, ще у мене онлайн-заняття ввечері 3 рази на тиждень. А спілкування мені вистачає з чоловіком, з подругою, з людьми з курсів і на тренуваннях. При офісному графіку в мене вже не було сил на таке насичене життя. Та і часу не було. Просто дім-робота-дім.
Ума Палата
• 15 августа 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Дякую.Це те, що я хотіла почути
Ума Палата
• 15 августа 2024
Ответ дляСтрахованная
Чудово!Дякую
ПрипоРошенная• 15 августа 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Я витримала рік і пару місяців ще за часів ковіду. Там дуже добре платили( колектор, верифікатор заявок на видачу кредитів )і я шкодую що пішла саме тоді. Треба було потерпіти ще рік, я б все-одно звільнилась, або на початку війни, бо довелося повернутися додому і своє кімнати у мене нема, або через півроку, бо почалися відключення світла. Я, дурна, тоді боялась ’що це назавжди’😂😂😂
ПрипоРошенная• 15 августа 2024
Ответ дляУма Палата
Вам буде непросто, спробуйте хоча б міс 4-6 все-таки попрацювати в офісі. Навички роботи з комп´ютером у більшості дистанційних працівників беруться ще зі школи, універу. У Вас з цим як?
ПрипоРошенная• 15 августа 2024
Я не хочу Вас ображати, просто у мене подруга також років 10 їздила по заробітках і так сталося що має депорт на 4-5 років.
Вона також хотіла працювати дистанційно і сподівалася що курси їй багато дадуть. І не бажала розуміти що дистанційно їй ніхто толком не допоможе, і складно бути самому собі сисадміном якщо ледве користуєшся комп´ютером
Залізна тьотя• 15 августа 2024
Ответ дляУма Палата
Впевнена,що у Все вийде. Судячи з цієї відповіді, Ви вмієте ставити собі мету і наполеглево йти до неї, люблю таких людей- вони мене надихають. Щодо роботи віддалено,як вище писали, відкрийте будь-який сайт з вакансіями,відсортуйте і подивіться,що сьогодні пропонує ринок праці, а там вже визначайтесь,що вас цікавить. З власного досвіду: працювала менеджером з продажів віддалено п´ять років, потім змінилось керівництво і всіх погнали в офіс, в офісі я витримала три місяці і звільнилась. Для мене витрачати час,гроші на проїзд, слухати балачки про особисте колег у опенспейсі, не мати змоги пообідати півнодини в тиші,бо постійно хтось заходить у кухню-складно.
Зі знайомих хто працює віддалено в основному бухгалтери, веб-дизайнери,графічні-дизайнери, моушен-дизайнери, репетитори іноземних мов, менеджер інтернет - магазинів,смм-ниця, контент-кріейтор,оператори служби підтримки міжнародних компаній- це дівчата,що добре знають іноземні мови( одна англійську і італійську,друга англійську,німецьку і польську,обидві працювали викладачами раніше)
Залізна тьотя• 15 августа 2024
Ответ дляСтрахованная
Підкажіть, де навчались на ілюстратора?
Страхованная• 15 августа 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Підкажіть, де навчались на ілюстратора?
Ой, багато де)
Спочатку пройшла курси в Projector. Але це більше підходить для тих, хто хоче малювати більш абстрактні або стилізовані картинки.
А мені хотілось саме реалізму, тому я ще знайшла художню школу і навчаюсь академічному малюнку вже десь 3-й рік.
Але це необов´язково, просто мені хотілось саме базові знання отримати.
Ще пройшла курси у art.malon (інстаграм) - там саме цифрова ілюстрація і є частина базових знань.
І ще пройшла курс по роботі на Upwork і по створенню ілюстрованого пакування у ilkova.art (інстаграм теж).
Ума Палата
• 15 августа 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Дякую Вам❤️
Залізна тьотя• 15 августа 2024
Ответ дляСтрахованная
Ой, багато де)
Дякую за розгорнуту відповідь)
Хочу пройти курс ілюстратора,поки просто для себе,щоб навчитись чомусь новому.