Хвильоватиша• 15 августа 2024
Яку купуєте воду?
Раніше сиділи на Моршинській негазованій. Але зараз вона мені не смачна. Пробувала карпатську, трускавецьку негазовані, все якось не те.
Мрії у вирії• 15 августа 2024
Ответ дляБожий одуванчик
А Вы балувані, мы в Николаеве уже и привыкли.
Кума моя год мылась с баклажек, которые заносила на 7 этаж, простояв в очереди. Но это ж не есть нормально
Божий одуванчик• 15 августа 2024
Ответ дляХвильоватиша
Ви купуєте воду чи десь набираєте?
Купуємо щоб пити, тай набираємо з точок очищеної води, але вона не придатна для пиття, з неї готуємо їжу. Ванну приймаємо з тої, яка біжить з крана, а з крана тече вода з річки . Ну таке… Так і живемо.
Дівчина Бобула• 15 августа 2024
У нас автоматы по городу везде,набираю там,и готовлю на ней и пью,если дома нет газированной
без газа бутылированную никогда в жизни не покупала