Іноді Да• сегодня в 12:45

А вы выходили на Майдан с картонкой?

Почему?
nabludatel• сегодня в 13:57
Ответ дляУхахайкина
И это заслуга Федорова, у которого исконно русская фамилия? Ну и кастрюли блин, это ужас. Почитай хоть биографию этого Ф, как он начинал. Вы реально такая тупая? Он на вас миллиардером стал, а они за него на с картинками стоят. Стадо баранов!
А щодо біографії. Щойно хтось у нас починає добряче дошкулять русні, відразу зявляються їх ’біографії’ від рашаботів.
Мадяр, Федоров тому приклад.

Как_б_не_так• сегодня в 14:02
Ответ дляУхахайкина
Вы им ничего не докажите, у них картон вместо мозгов. За Ебалллы выходят
Удалено администрацией...
автор Іноді Да • сегодня в 14:06
Ответ дляУхахайкина
Так а что там?
автор Іноді Да • сегодня в 14:08
Ответ дляnabludatel
Мадяр, Федоров тому приклад.
С одной стороны согласна, что рашаботы работают 24/7, с другой - по опыту Ляшко или Гордона - если есть что-то в биографии такое ненормальное - обычно это плохой знак.
Спішу - перекидаюсь• сегодня в 14:17
Ответ дляnabludatel
Іще раз. Ви виправдовуєте арешт і катування дітей в окупації.
І ще. Тобто участь в ато для вас виправдання для катувань? То що робити в разі здачі територій всім нашим воїнам, членам їх родин, волонтерами, всім хто не чекав на русню? Готуватись йти в донецьку, мелітопольстку, бердянську тюрми? Ви в темі кого там зараз русня тримає? Знаєте, що там немає кримінальних злочинців зараз?
слухайте де ви берете цю ахінею?
ви готові перекласти всіх людей заради якогось вашого бреда?
Спішу - перекидаюсь• сегодня в 14:22
Ответ дляnabludatel
Федоров із нашої Василівки. Коли він заступав на посаду, то сказав про свою мету звільнити Василівку. І він до неї йде.
ех как плохо старался....
Спішу - перекидаюсь• сегодня в 14:23
Ответ дляКак_б_не_так
Дуже Вам співчуваю. За стільки років замєса Ви не зрозуміли- що здали вас без шуму та пилу. І спектакль буде кривавий йти до тих пір, доки не досягнуть мети.
Федоров, Федорович, чи Федоренко - один хєр. В даному випадку це лише потоки грошові.
та похер, после этой тупой писанины не грешно, чтобы они и дали так жили как и живут.
бЭйбА• сегодня в 14:40
Ответ дляІноді Да
Я просто не понимаю что там происходит. Я не вижу митингов за какие-то мирные соглашения, но вижу за Федорова. И не понимаю.
Не треба вам розуміти. Займайтеся своїми справами в не-Україні. Ви ж повертатися не збираєтесь.
Живчик-счастливчик• сегодня в 14:54
Лучше б они выходили не с картонками а с снайперскими винтовками... Толку было б больше!

Котомафия• сегодня в 15:21
Ответ дляКак_б_не_так
Удалено администрацией...
Щиро бажаю тобі, недолуге, стільки ж тривог і прильотів, як у мене в прифронтовій ’Європі’.
Кончене це ти, якщо не розумієш, що війну почали не ми, і завершити її в односторонньому порядку ми не можем, хоч скільки б не писали ’За мир!’ на картонках.
Примушення до миру русні - єдиний шлях завершення війни, і Мадяр з Федоровим це роблять ефективніше за інших.
Аноним_• сегодня в 15:45
Ответ дляІноді Да
Почему? У меня там куча бывших коллег из IT сферы. Они же были на Майдане в 2014.
Гады они. И все, кто выходил на тот Майдан
Аноним_• сегодня в 15:47
Ответ дляКотомафия
За завершення війни це ви на болотах виходьте.
А вас все устраивает?
Фима Собак• сегодня в 16:51
Ответ дляУхахайкина
Дурилка картонная, ты ей ссы в глаза, а оно - Божья раса
Кацапи - вони і в Африці кацапи, бо дурні як ступа.
Метелики на душі• сегодня в 17:22
Колись за Ющенко Так!
Прогулятися Хрещатиком за компанію з подружками
А у 13-14 р - ні, ви що
Кудрі кручу сама• сегодня в 20:05
Нет. Я за Сырского