ША! я прийшла!• Изменено 15 августа в 15:26
Неповага
Дзвоню сестрі ввечері годині о 8-й, вона скидає дзвінок і пише, що майже спить. Насправді потім ще до ночі сидить з телефоном у руках. В той момент я знала, що не спить, бо перед цим я розмовляла з мамою, запитала, чи вдома сестра і чи вільна, мама сказала, що так, сидить з телефоном. Після цього пишу сестрі:
- ти ж не спиш. Навіщо брехати?
- я сонна і не хочу розмовляти. Так краще?
- ок, я зрозуміла, що можна нехтувати і відмазуватися, навіть не запитавши, що було потрібно. Врахую
- у тебе все нормально? Виглядає неадекватно
Коли їй щось потрібно або хоче поговорити, дзвонить сама, коли дзвоню я, то буває таке. І виходить нехтувати і брехати це нормально, а помічати це неадекватно. Я бачу в цьому газлайтинг. Як би ви реагували і що б відповіли?
- ти ж не спиш. Навіщо брехати?
ША! я прийшла!
• 15 августа в 15:28
Ответ дляЗалізна пані
нижу в ваших действиях неуважение к сестре
А вам подобається коли вами нехтують і брешуть? Ви сильно в той момент поважаєте це?
ША! я прийшла!
• 15 августа в 15:29
Ответ дляБаба Йога
Я б не телефонувала, якщо вона не хоче говорити.
Це очевидно, я більше дзвонити не буду. Питання трохи в іншому
Баба Йога• 15 августа в 15:30
Ответ дляПасхальний тролік
Так, ви не поважаєте сестру, я б вас заблокувала
Де видно ця неповага?
Вилосипедниця• 15 августа в 15:31
Автор, я тоже не всегда в настрое разговаривать с людьми, хочу что бы меня никто не тревожил и не важно мама/папа, брат/сестра, подруга и т.д. поэтому тоже могу соврать дабы не обидеть человека. Не нужно навязываться, человек сам потом позвонит
Кусюче сонечко• 15 августа в 15:31
Чесно, в мене були такі періоди, коли також не брала слухавку і не було жодного бажання розмовляти. Скоріш за всього сестра знає, що суто справами розмова не обійдеться, хтось почне триндіти лишнє або лізти не в свої справи
ША! я прийшла!
• 15 августа в 15:31
Ответ дляВитворунка
А що вам треба було від неї?
По справі було, і для неї і для мене
Українська Мрія• 15 августа в 15:31
Ответ дляША! я прийшла!
Из-за таких, как вы, я сижу во всех мессенджерах с другой симки, чтоб не трогали меня, не писали и не звонили.
Кусачая Я• 15 августа в 15:32
Щоб вас не образити, сестра сказала, що буде спати. А ви такого слона зліпили з мухи
Пасхальний тролік• 15 августа в 15:33
Ответ дляБаба Йога
Де видно ця неповага?
В поведінці автора.
Карапулька• 15 августа в 15:33
Це ж треба видивлятися в месенджерах чи спить людина чи сидить з тел в руках.
Не мала сил та настрою чесати язиками, от і все. Поважайте її бажання.
Залізна пані• 15 августа в 15:33
Ответ дляША! я прийшла!
Вы такая душная, что проще сбросить вас, чем объяснить, что не до разговоров. Но на месте вашей сестры я бы просто не брала трубку, а не сбрасывала и писала сообщения.
ША! я прийшла!
• 15 августа в 15:34
Ответ дляВилосипедниця
Я це розумію, але можна взяти слухавку і сказати, що не хочу розмовляти і поцікавитись чи щось важливе, якщо тре поговорити то сказати що краще завтра. Або написати це. Це звичайні людські відносини. А брехня і скидання виглядає просто як звичайна неповага і наплювання на того, хто дзвонить
Пасхальний тролік• 15 августа в 15:35
Ответ дляША! я прийшла!
Звичайне скидання означає, що людина не може/на хоче зараз з вами розмовляти і вона не зобов´язана виправдовуватися за це
ША! я прийшла!
• 15 августа в 15:40
Ответ дляПасхальний тролік
Ну значить ніхто нікому нічого не винен, будемо як чужі люди. Буду також скидати, якщо що , не поцікавившись, чи щось важливе. Це ж виходить нормально
Залізна пані• 15 августа в 15:41
Ответ дляША! я прийшла!
Как вы это себе представляете?
Вот сидит ваша сестра в телефоне на Советчице и уже набрала коммент на пол страницы, чтобы вздрючить душнилу-неадеквашку вроде вас. И тут звонок. Она что, должна весь этот текст скипнуть, а потом наново набирать?
Вилосипедниця• 15 августа в 15:42
Ответ дляША! я прийшла!
Ваша сестра ничем Вам не обязана. Порой тратить пару минут для разговора в уставшем состоянии или в состоянии без настроя, выматывает. Не вижу тут проблемы в сестре, проблема в Вас, Вы не можете принять тот факт что иногда отвечать на звонок не хочется, и это её право, не можете принять то что она хочет побыть на едине с собой, своими мыслями, а Вы её своим звонком отвлечёте, возможно она фильм смотрит и тоже имеет на это право. Запомните, Вам в этой жизни никто не должен и никто не должен поступать как того хотите Вы. Своим поведением только сестру оттолкнете от себя
Пасхальний тролік• 15 августа в 15:43
Ответ дляША! я прийшла!
Звичайно ніхто нікому нічого не винен. Якщо щось важливе, то ви б вже всіх родичів підняли на ноги з вашою настирливістю. Саме тому краще шукати адекватних друзів серед чужих, а не вимушено спілкуватися з сестрами
Пургену мне• 15 августа в 15:49
Ответ дляША! я прийшла!
Коли щось важливе, то не надзвонюють, а пишуть. Ви не могли до такого додуматись?