Ищу Аленя• 15 августа 2024
Підписка
Я щойно купила підписку на 3 міс. Але там автоматичне подовження через 3 міс. Я можу його скасувать зараз? Бо тоді забуду й зніме гроші. Але так скасувать. Щоб нинішня підписка на 3 міс залишилась.
Не рахую, а вважаю• 15 августа 2024
Якщо скасуєте зараз, то підписка буде діяти ці три місяці до кінця терміну, просто не продовжиться автоматично.
Ищу Аленя
• 15 августа 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Скасувала з 15 листопада.
Пише, що майбутнє стягення з 15 грудня. Я хочу 3 міс оплачені і все.
Не рахую, а вважаю• 15 августа 2024
Ответ дляИщу Аленя
Скасувала з 15 листопада.
Не зовсім зрозуміло. Можна скрін з налаштувань?