Удачная• Изменено 15 августа 2024

Ферритин і волосся

Сильно порідшало волосся. Лікар призначила прииймати сорбіфер щоби підняти ферритин, у мене показник 40. Пила 6 місяців, піднімається ферритин але на волосся ніяк не впливає. Думаю чи варто дальше приймати чи це все марно. Комусь помогло для покращення волосся ці таблетки?
автор Удачная • 15 августа 2024
Від усіх препаратів заліза сильні закрепи у мене. Уже думаю може уколи краще проколоти. Хоча читала не раз що є люди у яких ферритин 10, а волосся густе

Говорю відверто• 15 августа 2024
У меня перестали выпадать . Пила итальянский препарат, он подошёл и не тошнило
автор Удачная • 15 августа 2024
Ответ дляГоворю відверто
Препарат для підняття ферретину?
Аленький носочек• 15 августа 2024
Может что-то другое?

У меня тоже ферритин был низкий и я почти полысела. Начала пить железо с айхерб - волосы сыпаться перестали
автор Удачная • 15 августа 2024
Ответ дляАленький носочек
Может что-то другое?

И густота вернулась ?
Аленький носочек• 15 августа 2024
Ответ дляУдачная
И густота вернулась ?
Много новых волос ))) со временем они вырастут
младокошкина• 15 августа 2024
40 - это не очень низкий ферритин, у меня 12, волосы не выдают. Может у вас ещё какой-то дефицит?

автор Удачная • 15 августа 2024
Ответ дляАленький носочек
Может что-то другое?

Сколько времени пили препарат ?
Жубляжу• 15 августа 2024
Скорше всего у вас дефицит витаминов группы В, это связано с усвоением железа и дает такой эффект на волосы.
Я поднимала железо Hema plex, заказывала Iherb + витамины группы В, через месяца 2 появилось много новых волос. Проверьте тот же цианокобаламин и пропейте, если будет низкий 🙏🏼
СпайдерВумен• 15 августа 2024
Автор, щитовидну залозу перевіряли? В мене теж низький феритин, але не такий, як у вас, всього 10. При випадінні волосся приймаю вітаміни для волосся/нігтів, по типу солгар. А стосовно препаратів заліза беру Хема плекс не викликає закрепи і гарно піднімає гемоглобін
Говорю відверто• 15 августа 2024
Ответ дляУдачная
Препарат для підняття ферретину?
Препарат железа
Кому там слова не давали• 15 августа 2024
Ответ дляУдачная
40 це і так норм, у людей 10-12 показник, куди ви зі своїм 40
шукайте причини випадіння далі, не в феритині
Ответ дляЖубляжу
а які вітаміни В, якийсь комплекс? якої марки чи як називається?
автор Удачная • 15 августа 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Щитовидну перевіряла, там все в нормі
Янка-угомонись• 15 августа 2024
Ответ дляЖубляжу
Які саме вітаміни В?Яка назва? Ви разом їх приймали з залізом?
Пишу, не читаю• 15 августа 2024
Ответ дляУдачная
У меня ферритин 4- 5 волосы очень густые
Жубляжу• 15 августа 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Life extension
BioActive
Complete

B-Complex

Мне он помог, но я ещё в поиске «идеального» по формам препарата
Не против• 15 августа 2024
Ответ дляЖубляжу
В hema-plex вже є вітаміни групи В, необхідні для засвоєння заліза
Жубляжу• 15 августа 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Life extension
BioActive
Complete
B-Complex

Утром принимала омегу, д3 и комплекс В
Железо отдельно от всего ( за час до и после не курить, не пить чай/кофе и без молочки желательно) уж очень оно капризное

Не против• 15 августа 2024
Ответ дляУдачная
Щитовидну перевіряла, там все в нормі
Пропийте комплекс для волосся, біотин, вітамін Д. Феритин 40 - це навряд чи причина випадіння волосся
Жубляжу• 15 августа 2024
Ответ дляНе против
Но не для повышения его в организме. Если есть дефицит то хема плекс не вытянет
Чорнобаївка• 15 августа 2024
Ферритина 40 волосам достаточно, у вас причина в другом
Не против• 15 августа 2024
Ответ дляЖубляжу
Life extension
BioActive
Complete

B-Complex

https://ua.iherb.com/pr/thorne-basic-b-complex-60-...
https://ua.iherb.com/pr/country-life-coenzyme-b-co...
Янка-угомонись• 15 августа 2024
Ответ дляЖубляжу
Life extension
BioActive
Complete
B-Complex

Утром принимала омегу, д3 и комплекс В
Дякую😘
Аленький носочек• 15 августа 2024
Ответ дляУдачная
Сколько времени пили препарат ?
Помог на третий день. Но название не помню
Ответ дляЖубляжу
Life extension
BioActive
Complete

B-Complex

Дякую
Та прям багіня• 15 августа 2024
Ответ дляУдачная
Щитовидну перевіряла, там все в нормі
У мене феритин 4 . Немає страшного випадіння волосся. Звісно на гребінці лишаються, після миття голови . Але в мене кучеряве волосся, тому ще і виривається при розчісуванні