Угги_в_горошек• 15 августа 2024
Дитина падає на потилицю
Порадьте будь-ласка, дитина 1,5 буває біжить і може впасти назад потилицею. Наче коли бігає не може зкоорденувати швидкість щоб вчасно зупинитись і не гепнутись.Я скоро посивію, як не страхуй пропускаю, вже було тих падінь не знаю скільки, в хаті коври кругом.Але мені все соромно возити її в травму, бо ми падаємо щотижня.Може у кого таке було шр ви робили, та чи не було наслідків?У нас поки тьфу´ььфу без струсів, але я скоро буду певно га антидепресантах
Заздрість то погано• 15 августа 2024
Сходіть з дитиною до невролога, може в дитини затримка розвитку, бо в нормі, дитина падає на жопу, а не на потилицю,
Парасюха• 15 августа 2024
А взагалі з координацією як?
Я би теж до невролога сходила та перестрахувалася.
Я не кажу, що свята і в білому пальто. У мене теж дитина падала, коли вчилася ходити. Але якщо ви кожного тижня в травму їздите, це не ок.
Угги_в_горошек
• 15 августа 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Були, і не в одного. Робили електроенцефалограму, ехо, сказали все добре.Робили і масажі курс.Не знаю може ще повторити
Угги_в_горошек
• 15 августа 2024
Ответ дляПарасюха
А взагалі з координацією як?
Ми були в невролога, і не в одного.Робили дослідження, ніякого діагнозу нема То ставили що тонус заслабкий, зробили масажі.Більше нічого не ставлять.З координацією певно не дуже, бо коли починає дурачитись, бігає , то робиться як неваляшка раз і впав.
Угги_в_горошек
• 15 августа 2024
Ответ дляБадабум
Тема була і не раз. То ваші? Навіть ті самі слова
Ні моя вперше тема
Заздрість то погано• 15 августа 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
От це й проблема, так не повинно бути, якщо невролог не баче проблем, йдіть до психіатра