Ms. Сама прямота• 16 августа 2024

Правда ли, что в Украине 100 тыс ТЦК?

Как думаете?
Недавно читала в новостях,Безуглая сказала.
Результат:
вже голосів: 60
44 (73.33%) Правда,тцк 100 тыс или больше
16 (26.67%) Неправда,их меньше
Садова гойдалка• 16 августа 2024
Я не буду писати про а всю Україну, напишу про своє містечко. Ну є тцк те що безпосередньо контора.
А от на блокпостах були звичайні вояки які проходять службу в місцевих військових частинах. І ось це виловлювання це їм нагрузка до основної роботи.
Бо чоловіка постійно зупиняють, не можуть розібратись з документами, дзвонять в тцк і вже потім відпускають

автор Ms. Сама прямота • 16 августа 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ну чому ж не вірю.Вірю.
Ще в грудні бачила ,як прийшла в кіно,12 чоловік по кінотеатру ходило,я ще подумала що вони в кіно прийшли🤣Спитала у касира,каже повістки вручають.
Так це один наряд всього був.
А тоді їх розбрелося по вулицям багато,в новинах ,в тг люди возмушалися
Офигеть
Сладко-соленая• 16 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Правда.Тільки у маленьких містах їх ходять по 5 чол разом
У нас большой город и никто не ходит, тем более по пять
Аристократка-тунеядка• 16 августа 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
В маленьких містах і селах на зу вже і чоловіків не лишилось. Лише по півтора інваліда і три пенсіонера. Всіх вигребли на війну. А вам все одно та ЗУ як кістка в горлі
Я от вчора була в Прикарпатті,їздила маршруткою по селам,40 хвилин в одну сторону,в кожному домі машина чи дві майже,біля кожного майже чоловік сіно згрібав чи ще щось робив.Може то і пенсіонери,але щось молоді дуже,або звісно інваліди.Але жінок більше все-таки рази у 4
Ответ дляИнтимная
Там процюють відкомісовані зсушники, розумна ви наша.
Они явно не больные.
Сильные,быстро бегают,людей бьют.
Сладко-соленая• 16 августа 2024
Ответ дляУхахайкина
У меня муж таксист, лучше город не буду называть))))) пусть работает 😁
Если военных за тцк принимать, можно памперс не снимать
Ответ дляСладко-соленая
Киев?))

13чудоСВЕТА• 16 августа 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Это где? Курск?
Николаев блин.Два раза в неделю перекрывают микрорайоны,останавливают все машины и маршрутки, улов везут в ТЦК.
Ответ для13чудоСВЕТА
Про Николаев слышала.
Да, печально там.
Сладко-соленая• 16 августа 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Киев?))
Днепр
Аристократка-тунеядка• 16 августа 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Киев?))
В Києві біля кожного метро по двоє з ментом стоять.
Сама бачу періодично.
Раніше не менше 6 було їх.
Я не Сірожа• 16 августа 2024
Ответ дляУхахайкина
Кстати, честно, без приколов
В моем городе тцк на улицах нет
И никогда никого не ловили
Не устраивали облав
Не стоят на улицах типо мобильных блок постов
Не садят никого в бусик
Сидят в военкомате
Щастить вам.
В нас регулярно цілі райони перекривають.
От і сьогодні їхала з дому, мкр на півострові, всього 2 дороги в місто, обидві наглухо перекриті тцкашниками. Корки величезні, робоча перевозка, транспорт весь, включаючи маршрутки, стоїть.
Сокодавка ще та• 16 августа 2024
Ответ дляСладко-соленая
Напевно 1 людині страшно ходити,фото з групи
13чудоСВЕТА• 16 августа 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Треба ж тобі,ще живі чоловіки залишись. Непорядок
Сладко-соленая• 16 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Я реально не видела, но по городу пришлось передвигаться много. Поэтому пишу, как есть
Аристократка-тунеядка• 16 августа 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Та наоборот якраз подумала😅
13чудоСВЕТА• 16 августа 2024
Ответ дляЯ не Сірожа
Щастить вам.
Намив?
Я не Сірожа• 16 августа 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Дивно. По статистиці, моє місто і область - лідери по рівню мобілізації, але чоловіків бачу в достатній кількості.
Я не Сірожа• 16 августа 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Николаев
Сьоголні знову Намив з Лісками перекрили.

13чудоСВЕТА• 16 августа 2024
Ответ дляЯ не Сірожа
В села поїдьте.Знаю село з населенням 500 людей,104 чоловіка мобілізовані.
Я не Сірожа• 16 августа 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Намив?
Так. І Ліски.
куркулиха• 16 августа 2024
Ответ дляУхахайкина
Кстати, честно, без приколов
В моем городе тцк на улицах нет
И никогда никого не ловили
Не устраивали облав
Не садят никого в бусик
Сидят в военкомате
У нас, я тоже не видела. Но говорят, что ловят. Но скорее всего на блокпостах. Вчера, одна, мне рассказывала, что парни, при виде поста, оставляют машины, ну а дальше...Но эти посты не целый день. Захожу в магазин, взади военные. И говорят в магазине (хлопцы уже убежали в подсобку), не бойтесь - мы свои.
13чудоСВЕТА• 16 августа 2024
Ответ дляЯ не Сірожа
А позавчора перекрили район Казарського,а вчора Соляні і Тернівку
П´яна вишня• 16 августа 2024
Я думаю правда и даже больше, потому что даже по дворам их ходит минимум 4 человека+ 2 копа.
П´яна вишня• 16 августа 2024
Ответ дляИнтимная
Да да да, конечно
Раненные бойцы которые бегают быстрее тех кого планируют мобилизовать.
Я не Сірожа• 16 августа 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Там райони такі, що якимись стежками виїхати можна, а сьогодні Карпенка перекрили, під заводом перекрили, і навіть якісь стежки на НІХ перекрили. Реально наглухо.
Плету интриги• 16 августа 2024
Ответ дляУхахайкина
Кстати, честно, без приколов
В моем городе тцк на улицах нет
И никогда никого не ловили
Не устраивали облав
Не садят никого в бусик
Сидят в военкомате
А в моєму по 12 осіб ходять
На пероні вокзалу з київського поїзда -їх вже 20-30
Пакують наживо
13чудоСВЕТА• 16 августа 2024
Ответ дляП´яна вишня
Мой знакомый в пять часов утра вышел на работу и тцк из-за угла.Убегал так,что аж шлёпанцы потерял)
П´яна вишня• 16 августа 2024
Ответ дляСладко-соленая
Днепр
Я тоже с Днепра и прекрасно они ходят по 5 человек + копы, и на остановках стоят, и мобильные блок посты по городу делают
Я не Сірожа• 16 августа 2024
Ответ дляИнтимная
Я військовозобов´язана, раз на декілька місяців буваю в тцк. Контингент працівників роками не міняється, і зовні дуже відрізняється від хлопців з ЗСУ як мінімум вагою та доглянутістю.