как тебе такое илон маск• 16 августа 2024

Теремки - вчитель англійської - в яку школу потрібен?

Замріяна• 16 августа 2024

автор как тебе такое илон маск • 16 августа 2024
Ответ дляЗамріяна
Ви знаєте, що там є вакансія?
чи назвали школу, яку знаєте на Теремках?
Замріяна• 16 августа 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ви знаєте, що там є вакансія?
В цій школі моя дитина навчається. На кінець року була вакансія. Може за літо когось і знайшли.
Країна мрій• 16 августа 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ви знаєте, що там є вакансія?
Поднимите тухес и пройдите по школам, если так нужна работа.
Школ там
по Заболотного - 3
на Глушкова - 1
и на 2-х Теремках - 1
Прозвоните и узнайте, если не живете на Теремках.
Бабульція• 16 августа 2024
Ответ дляКраїна мрій
Школ там
по Заболотного - 3
на Глушкова - 1
и на 2-х Теремках - 1
А краще зателефонувати у відділ освіти нолосіївського району
Зайченя• 16 августа 2024
Ответ дляКраїна мрій
Школ там
по Заболотного - 3
на Глушкова - 1
и на 2-х Теремках - 1
Можно даже не шевелить тем тухесом. Набрать номер телефона и позвонить в школу или в районо. Можно на сайте школы глянуть, там обычно есть вакансии.
LoroPiana• 16 августа 2024
Мне вот интересно, что вьі тут на форуме собрались найти. Неужели человеку с вьісшим образованием, а надеюсь, оно у вас есть, не приходить в голову как правильно искать работу. Прямо когда говорят, что в пед идут те, кто никуда больше поступить не может, вижу, что правда.

LoroPiana• 16 августа 2024
и кстати, ваша тема отражает общее отношение учителей, что им все должны. Т.е. полный инфантелизм.
Чему вы интересно детей можете научить?
Джага-джага• 16 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
взяли зараз знецінили всіх уичтелів, ай молодець
Джага-джага• 16 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
Чему вы интересно детей можете научить?
що за предвзятість? Людина запитала просто пораду. До чого тут діти?
LoroPiana• 16 августа 2024
Ответ дляДжага-джага
того що ця людина прийде вчити дітей, а потім цей інфантилізм вилізе на уроках, у стосунках с дітьми. Коли елементарного поняття немає. Тому й предвзятість. Бо моя дитина ще школу не закінчила, й відношення вчителів я трохи й бачила й бачу. І не дай бог до моєї дитини такий вчитель прийде. Знань не буде.
Джага-джага• 16 августа 2024
Ответ дляLoroPiana
діти не подарунки часто. Є і вчителі так собі. але не слід звинувачувати тільки їх. Я в освіті працюю і дітей теж бачу, і сама була в школі і студенткою.Все дуже не однозначно.
LoroPiana• 16 августа 2024
Ответ дляДжага-джага
а я не про всіх вчителів, я про конкретного. Й таких вчителів багато, ніхто нікому нічого не винен, бо зп малі, нам за це не платять, діти не подарунки й т.п історії. Й батьки самі повинні зробити так щоб у дитини були знання, бо у деяких вчителів рівень розвитку випускника ПТУ, а не ВНЗ