Чесно брешу• Изменено 16 августа 2024
Підліток не вважає за потрібне говорити коли їде в інший район міста
Київ На початку літа домовлялись що гуляє в межах нашого району і завжди говорить де вона ( через 3 міс буде 14 років) сьогодні дізналися що їздить з подружкою на тролейбусі в інші районі(20 хв їзди на тролейбусі) нас не попереджає
Вона у нас за ост рік така ’дика’ стала що я вже не розумію що робитиє
Це ок чі ні ПС Гроші їй бабусі дають і ми іноді
Результат:
вже голосів:
27 (65.85%)
це погано має повідомляти
9 (21.95%)
немає нічого страшного
5 (12.2%)
сама не знаю ок чи ні
Ёшки_Матрёшки• 16 августа 2024
и нормально и нет
у многих такие же - но все родители хотят по другому
Злюка-закусюка• 16 августа 2024
Я бы искала подход чтобы сообщала. Моей 12 - пока что не против геолокации, так мне не надо ее дергать чтобы узнать где она.
Чесно брешу
• 16 августа 2024
дика маю на увазі нічого не говорить нам Так як на її думку підліткам не варто говорити ВСЕ батькам
как тебе такое илон маск• 16 августа 2024
Это основное условие всегда у меня со старшей дочерью: ты меня ставишь в известность где ты и с кем, едешь куда-то- звонишь как добралась. Всегда на связи и телефон не на беззвучном. Но я не названиваю просто так по сто раз. Напишу в тг, спрошу все норм? Когда домой? Договаривайтесь, автор. Объясняйте, что для вас это важно, знать где она и с кем, это не контроль и недоверие.
Бурундучиха• 16 августа 2024
Не нормально. Але сама маю підлітка трохи старшого, йому 15 років, який періодично забуває повідомляти де він і коли буде і ще має частенько телефон поза зоною.
Тому наразі прошу щоб писав в тг.
Чесно брешу
• 16 августа 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
ми взагалі її не звонимо ніколи коли вона з подругами Тількі раз на 2-4 год питаю в вайбері де вона
МастерЮля• 16 августа 2024
Ответ дляЧесно брешу
автор, а ваши родители знали, где вы бывали в детстве? куда ездили?
Ответ дляЧесно брешу
Отвечает?
Нашли в капусте• 16 августа 2024
Я ніколи не сповіщала батькам де я, у нас не було мобільних )) і як ми всі жили ))
Але думаю це ок, бути на звʼязку протягом дня і попереджати про поїздки в інші райони. Ну але я і іі розумію. Їй треба простір для власних вчинків. Краще напевно якийсь гео трекер встановити
Чесно брешу
• 16 августа 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Отвечает?
як правило так пише наш район Але тепер розумію що вона може обманювати, тобто находилась в іншому місці тоді
Повелитель бітка• 16 августа 2024
мій колега дуже опікає свого єдиного сина, стоїть геолокація, він вкурсі усіх його оцінок в універі і т.д. зараз хлопцю 22, а батько дзвонить йому в 11 ранку, будить і просить щось зробити по дому.....
кожному своє....
спальное место• 16 августа 2024
Для мене неприпустимо. Я багато дозволяю, але щодо безпеки завжди повинна знати, де дитина і маю доступ до геолокації
МастерЮля• 16 августа 2024
Ответ дляSo_so
Не нужно говорить всё, но сообщать где ты и с кем обязательно.
блин, моему сыну 21 год. И он предупреждает: я к Сане после рабоы, буду поздно. Я с Олегом выйду пройдусь. Я буду дома в понедельник.
Мы ему не названиваем. Только если что-то очень срочное
Лукава_Кiшка• 16 августа 2024
У нас подключена геолокация и всё - свободна ездить куда хочет с подругами. Есть просьба отписаться, если задерживается. Но дочь человек сама по себе строгий и с головой на плечах. Я спокойна.
Вот младшая растёт читер читером, еще не знаю, как с ней будет)
Чесно брешу
• 16 августа 2024
Ответ дляМастерЮля
так завжди говорила куди йду та де буду
Заліковий троль• 16 августа 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
подскажите,как видеть геолокацию сына? у меня и у него ксяоми.где-то надо подключить что-то?
Ответ дляЧесно брешу
Поставьте локатор на телефон ей
Белочкой зови• 16 августа 2024
У мене така само. Домовилися з нею та поставили додаток ’сімейний локатор’, де і вона може бачити мою геолокацію, і я її.
муха в кедах• 16 августа 2024
Скорее нормально, такой бунтарский возраст и хочется везде нос сунуть. Другое дело, что опасно и мы переживаем. Моя вообще в другие города ездит, на днях не могла выехать из другого города - автобусы переполнены, домой только в час вернулась, я не знала умирать или убивать.
Лукава_Кiшка• 16 августа 2024
Ответ дляЗаліковий троль
через гугл мапс подключить с телефона сына постоянное разрешение видеть его геолокацию вашему аккаунту гугл.
Неместная Я• 16 августа 2024
Говоріть з дитиною. Ви ж домовлялись, вона погодилась. Дуже-дуже м´яко, без претензій і звинувачень
Заліковий троль• 16 августа 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
спасибо
Я супер-пупер• 16 августа 2024
По ребенку смотрите. Если она не влазит в истории, а когда влазит сама выпутывается, то она все равно вас спрашивать не будет.
А если не выпутывается, то стерегите ее.
Чесно брешу
• 16 августа 2024
Ответ длямуха в кедах
скільки їй років?
Нічний дожор• 16 августа 2024
Ответ дляЗаліковий троль
На гугл мапах можна дозволити поширення геоданих для конкретної людини. Ви дозволяєте поширити для сина, він поширює для Вас. Поширення «завжди».
Не памʼятаю чи треба сімейну групу для цього робити.. я давно те все підключала, ще до війни.