Гага Газу• 16 августа 2024
Ви за чи проти бази ДНК?
Оце надивилася всяких детективів, і там стоїть питання чи за чи проти загальної бази ДНК, щоб було зручно людину знаходити, ловити злодіїв, запобігати криміналу. Я перерахувала доводи за. Якщо ви проти напишіть які доводи, бо мені не приходить в голову, як це можно погано використати. Ну підкинути чужу ДНК, так її і без бази можна підкинути.
Результат:
вже голосів:
24 (55.81%)
За державну базу ДНК
19 (44.19%)
Проти бази днк
Байрактарна• 16 августа 2024
Как только станем цивилизованной страной , то буду за. Это будет нескоро
Не рахую, а вважаю• 16 августа 2024
Ответ дляФФФФристайла
Може відразу чіп в голові?)
Вдягайте шапочку. З фольги
Гага Газу
• 16 августа 2024
Ответ дляФФФФристайла
Може відразу чіп в голові?)
Вам так хочеться таємно робити злочини?))
ФФФФристайла• 16 августа 2024
Ответ дляГага Газу
А ви так хочеться підозрювати всіх, хто навколо , в здійсненні злочину?)
Гага Газу
• 16 августа 2024
Ответ дляБайрактарна
А як цю базу можно використати в поганій справі?
Баба Йога• 16 августа 2024
у меня нет однозначного ответа, т.к. я не задумывалась об этом, но сейчас все настолько шатко в стране, что трудно представить как это будет организовано, как будет храниться и как будут защищены эти базы. также должны быть четко прописаны законодательные акты в каких случаях можно использовать эту информацию. мы не находимся на уровне готовности к подобным законам и действиям
Гага Газу
• 16 августа 2024
Ответ дляФФФФристайла
Нікого не будуть підозрювати. Візьмуть ДНК і знайдуть власника у базі. навпаки, нікого як раз марно не тягатимуть
Байрактарна• 16 августа 2024
Ответ дляГага Газу
Конечно. Отлов несогласных. Фальсификация доказательств
Гага Газу
• 16 августа 2024
Ответ дляБайрактарна
Так і зараз,без бази так роблять. Навпаки, без бази це легшн робити
Гага Газу
• 16 августа 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
За базу днк лише злочинців та порушників пдр.
Але маньяки, яких ловлять десятки років, якщо знайдуть. Вони не в базі
АгатаХристя• 16 августа 2024
А потім лаборант переплутає пробірки ... Ай, нє. Хто хоч раз отримував не правильні результати аналізів, мене зрозуміє
Мовчу, але хочу• 16 августа 2024
Ответ дляГага Газу
Таких меншість. Більшість порушували закон раніше.
Гага Газу
• 16 августа 2024
Ответ дляАгатаХристя
Результати завжди можна перевірити. Оттиски пальців теж плутають
Гага Газу
• 16 августа 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Помиляєтесь, неразкритих злочинів, чи тих що повісили на зручну людину не меньше чим розкритих
ФФФФристайла• 16 августа 2024
Ответ дляГага Газу
Тотальний контроль держави над людиною.
Гага Газу
• 16 августа 2024
Ответ дляФФФФристайла
Тотальний контроль держави над людиною.
Так як це можно погано використати? Ось я вам прийшлю свою днк, чи дНК РІЗНИХ ЛЮДЕЙ СКРІЗЬ ВАЛЯЄТЬСЯ, що ви з нам зробите?
Мовчу, але хочу• 16 августа 2024
Ответ дляГага Газу
Я не помиляюсь.
ФФФФристайла• 16 августа 2024
Ответ дляГага Газу
Валяється, так?
Ага. Зрозуміло.
Ви крім детективів ще спробуйте антиутопій почитати)
Щоб зрозуміти, чим погано, коли держава знає про громадян все)
Ага. Зрозуміло.
АгатаХристя• 16 августа 2024
Ответ дляГага Газу
І суди за моральні компенсації) ага, ріст і розвиток
Гага Газу
• 16 августа 2024
Ответ дляir.zhuck
проти бази ДНК.
нажаль у нас люди ще не є альтруїстами.
коли такими будуть, то буду за.
так як використати ДНК проти людини можна в більшій мірі ніж за неї.
і підставити і на органи пустити і так далі.
нажаль у нас люди ще не є альтруїстами.
коли такими будуть, то буду за.
Підставити і на органи пустити можна і без бази. без бази підставити легше. Взяв сигарету, стакан, волосся чужої людини - і вуаля, підкинув днк
Гага Газу
• 16 августа 2024
Ответ дляФФФФристайла
Валяється, так?
Ага. Зрозуміло.
Днк це слина, волосся, епідерміс. Так скрізь якісь людськи днк, бери не хочу
Задираю носа• 16 августа 2024
Ответ дляБайрактарна
Да, три базы будет - одна из тех, кто за Зеленского, другая - те, кто за Порошенко и третья ’вона працює против всех’