Пишу вірші, дорого• 16 августа 2024
Дівчата, підкажіть, що робити, щоб худли і підтягнулися ноги?
Чи комусь вдалося це. Холи худну в загальному, то верх худне ще більше, а мені треба ноги. Які види спорту підходять? Напишіть, будь ласка, про свій досвід.
Пишу вірші, дорого
• 16 августа 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Нормальні ноги у вас
Фото не зовсім передає, дряблі, набряклі, целюлітні.
Пишу вірші, дорого
• 16 августа 2024
Ответ дляДюймовочка
Это у вас такое телосложение
Я знаю, а як його трохи хоч скоригувати?
Дюймовочка• 16 августа 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Да у вас все гармонично
Пишу вірші, дорого
• 16 августа 2024
Ответ дляБоХатая
Локального схуднення не існує
Може, спортом якимось підсушити, єтаке, дієве?
Пишу вірші, дорого
• 16 августа 2024
Ответ дляДюймовочка
Да у вас все гармонично
Ні, на жаль((.
Забагаловка• 16 августа 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Потому что жировые отложения откладываются в нижней части. Вы вроде как груша, сзади точно, а вот спереди нет... Вариация возможно фигуры груши, а ее минус это именно целлюлит и дряблость. Но у вас еще не все так плохо как думаете)
Святатабожа• 16 августа 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Можна тільки підкачати. А сушити тільки їжею.
Невловимий Джо• 16 августа 2024
Приседания, бег, тренажёрный зал, с резинкой упражнения. Просто так ничего не уйдёт) я о целлюлите
Забагаловка• 16 августа 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Я думаю в вашем случае лучше всего плавание для ног.
Пишу вірші, дорого
• 16 августа 2024
Ответ дляЗабагаловка
А спереду, що?
Пишу вірші, дорого
• 16 августа 2024
Ответ дляСвятатабожа
Тоді обличчя і руки як вскелета, якщо худну.
Пишу вірші, дорого
• 16 августа 2024
Ответ дляКофр для ноги
У вас нормальные ноги, зачем худеть?
Вони целюлітні, якість шкіри погана і такі,як колодочки
Плету интриги• 16 августа 2024
Попробуйте махи, у меня тоже груша, хорошо помогают. Если комплексно - смотрите Синди Кроуфорд, мне нравится эффект от ее тренировок
Я Головна• 16 августа 2024
Ответ дляТоскующая
Вас хвилюють лише ноги?
Живіт ні?
А шо ж животом не так?
Пишу вірші, дорого
• 16 августа 2024
Ответ дляТоскующая
Вас хвилюють лише ноги?
Живіт ні?
Живіт ні якраз. Він може за день мінятися багато разів, з ним простіше набагато. Зранку він майже до спини прилипший.
Невловимий Джо• 16 августа 2024
Автор у Вас такая фигура, что верх всегда будет мельче низа. Все что Вам надо это привести в тонус мышцы ног...хотя по фото проблемы не видно, т.к. кожа загорелая
Пишу вірші, дорого
• 16 августа 2024
Ответ для17bob
Не есть сладкого вообще! За два месяца ляшки похудеют. Если хочется сладкого перейти на цукати, финики, сладкие фрукти.
Тоді і верх схудне, а верх мені не треба, щоб худнув.