Ліньки гуглить• 16 августа 2024

Чи підвищує ЕКО шанс виносити?

В мене є 3 дітей. Вагітніла сама, виношувала без ліків. Хочу ще дітей. Останні 2 спроби - завмерлі вагітності на строках 4 та 7 тижнів. Причину не знаю, але точно не недостаток прогестерону, бо контролювала його. Можливо прийом антибіотиків на ранніх термінах. Мені 44 роки. Чи підвищує ЕКО шанс виносити дитину? Адже при ЕКО мені підсадять генетично здорові клітини. Дякую всім за порад.
Я инженер, меряю от 1• 16 августа 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Так, слабкий імунітет. Кожний насморк переходить обовʼязково в кашель, кашель такий сильний, що нічим не знімається, просто лаючий. Тільки аб.
Ви щось не правильно лікуєтесь, ви АБ вже звели свій імунітет нанівець.
автор Ліньки гуглить • 16 августа 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Можливо. За останні 5 місяців 5 разів пила антибіотики, включаючи після вакууму
Вареничніца• 16 августа 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Объясните логику- если вы таки забеременеет с помощью ЭКО и заболеете и опять антибиотики и опять замершая, то какой смысл делать ЭКО?
автор Ліньки гуглить • 16 августа 2024
Ответ дляВареничніца
Волков бояться - в лес не ходить.
Вареничніца• 16 августа 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Волков бояться - в лес не ходить.
Логика в чем? Беременейте естественным путем опять и опять.
Зачем деньги тратить?
автор Ліньки гуглить • 16 августа 2024
Ответ дляВареничніца
Зачем деньги тратить?
Спасибо. Немного образумили вы меня.
В рот не ложи• 16 августа 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Так может вам лучше к психологу или психиатру ? Я серьёзно.
Сто процентов, прямо дурка какая-то, ну или у тролля взрыв фантазии в кои-то веки. Трое детей (не взрослых), вечно болеют, иммунитет слабый, травятся постоянно антибиотиками, возраст, маничка рожать 🤦🏼‍♀️ а то что детей ещё и вырастить как-то надо, неважно.
автор Ліньки гуглить • 16 августа 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Вам не понять. Я в восхищении от мамочек, у которых 7-10 детей. И они без нянек и бабушек. В доме много малышей, они такие забавные. Насмотреться на них нельзя. Я тоже очень хочу 5 детей. Но поздно начала рожать.
автор Ліньки гуглить • 16 августа 2024
Мечта - 10 детей.
В рот не ложи• 16 августа 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Мечта - 10 детей.
Двадцать, не меньше! Автор, поспешите, можете не успеть.
Альдебаран• 16 августа 2024
Ну ви знаєте щоб взяти яйцеклітини все одно вас стимулюють? Ви знаєте , що коли відбирають ембріонів це наче пгт метод і він вже не 36к🤣 ви знаєте, що еко не дає повну гарантію хромосомних порушень? Плюс ваш вік і у вас якщо візьмуть гарні яйцеклітини то 10% із 100% , що при перевірці будуть ембріони без поломки. Тому ви до еко можете кілька разів здавати і запліднювати, і перевіряти ембріони. Після 45 років у вас шанс = 1%, і вже як писали вище донорська яйцеклітина.
Ви абортивний матеріал здавали на каріотип? Може у вас нормальні плоди були, а щось з організмом.
Збій в щитовидній?
Бо еко не панацея.
Ну або зразу візьміть з дит будинку, є багато дітей з нормальною генетикою, чиї батьки загинули((((
автор Ліньки гуглить • 16 августа 2024
Ответ дляАльдебаран
Збій в щитовидній?
Бо еко не панацея.
Дякую дуже за поради))
Альдебаран• 16 августа 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Дякую дуже за поради))
Ви реально абортивний матеріал на каріотип здавали? Бо це дуже важливо. І ще, щитовидка тиреоідит провокує ваші симптоми.

Бо зараз себе загоните, а у вас все ок
автор Ліньки гуглить • 16 августа 2024
Ответ дляАльдебаран

Бо зараз себе загоните, а у вас все ок
Дякую. Абортивний матеріал не здавала, бо це було для мене несподіванкою. Пішла на планове Узі в 12 тижнів, а там мені повідомили про проблему. Наступного дня виїжджала з України, тому потрібно було швидко робити вакуум.
Щітовідка проблемна, підвищене ттг, але приймаю л тіроксін. На ньому і завагітніла третій раз.
Дякую. Перевірю ще щитовидку, може там є проблеми.
успокойте_Меня• 16 августа 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Мечта - 10 детей.
Автор я надеюсь , что вы тролль )
автор Ліньки гуглить • 16 августа 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Автор я надеюсь , что вы тролль )
Нет. Совсем не реклама мамочки, ей и реклама не нужна, ее видео и так смотрят, просто всех очень удивляет про 10 детей.
Будни многодеточки, посмотрите ради интереса на ютубе. Женщина, в которой столько позитивной энергии, и хватает на всех 10 детей.