Сунуся в чужі справи• 16 августа 2024

Розкажіть про безкоштовні аналізи в приватних лабораторіях по направленню

Наприклад сімейна виписала Зак , як зробити його в ескулабі наприклад? Безкоштовно
Ольга.Д.О.• 16 августа 2024
Безкоштовно? Ой, наврядче...
Пирожкиня• 16 августа 2024
https://esculab.com/ncsu
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 16 августа 2024
эскулаб уже не работает с нсзу. Я ходила, спрашивала, они не делают бесплатные анализы. Киев
Деловитая• 16 августа 2024
Ответ дляОльга.Д.О.
Безкоштовно? Ой, наврядче...
Чому? Лабораторії приватні підписали договір с НСЗУ і приймають по електроним направленям. В нашому місці це сінево, csd
Молчалка• 16 августа 2024
Позвоните и спросите. А семейная не сказала, где по этому напр бесплатно??
Бабулька• 16 августа 2024
Декларация в частной, у них и лаба их
Молчалка• 16 августа 2024
Ответ дляДеловитая
Что за город? Они уже многие отказались
Деловитая• 16 августа 2024
Ответ дляМолчалка
Что за город? Они уже многие отказались
Вінниця
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 16 августа 2024
Ответ дляПирожкиня
https://esculab.com/ncsu
Эта ссылка фигня. Если нажмёте заказать анализ, напишит все слоты заняты. Они с июля уже не делают бесплатные анализы
Щира українка• 16 августа 2024
То чому ви не запитали? Я не знаю як там все влаштовано, просто прихожу і роблю. Безкоштовно.
А вот недавно• 16 августа 2024
Спитайте в лабораторії, але черга може бути велика
Тримбулька• 16 августа 2024
В нашому місті немає лабораторій безкоштовних, я думала в Сінево можна здати, яка є в нашому місті, але вона не робить безкоштовні аналізи від сімейного
Дівка в намисті• 16 августа 2024
В синево делала, сsd долго записываться.
Ms. Сама прямота• 16 августа 2024
Робила у Бучі
СSD
Швидко
автор Сунуся в чужі справи • 16 августа 2024
Ответ дляМолчалка
Ні вона дала направлення в їх лабораторію в поліклініці. Але читаю що можна в приватних здати, от і питаю
Молчалка• 16 августа 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Сдавайте в поликлинике
Ответ дляМолчалка
Сдавайте в поликлинике
Дякую
hrystia• 16 августа 2024
Взяла направлення у сімейної і зробила безкоштовно тут:

https://www.csdlab.ua/nszu?gad_source=1&gclid=CjwK...
Мусик Пусик• 16 августа 2024
Я безкоштовно здавала за програмою нзсу в Сінево. Лікар видав направлення електронне в Сінево. Мої аналізи входили в програму нзсу (пакет №9).Оформила замовлення онлайн на сайті даної лаби, обрала для себе зручну локацію та час і пішла здавати.
З горіха зерня• 16 августа 2024
Ответ дляМусик Пусик
Коли це було?