Будьте так ласкаві• 16 августа 2024
Це страшні аналізи по гінекології?
Вся на нервах, не можу думати адекватно. Дівчата , підкажіть це не дуже страшні аналізи? До лікаря записали аж через тиждень(
Гигиенишвили• 16 августа 2024
А сісти і самій пошукати інформацію ,розібратися не хочете, чи тільки панікувати можете і хвилювати інших можете, гугл вам в поміч .
Лялька в колисці• 16 августа 2024
Як на мене в вас все ідеально, ну молочниця є, але це дрібниці. Лягайте спать
Ольга.Д.О.• 16 августа 2024
Автор, невже не вмієте гуглити? Страшного нічого не бачу. Звичайна молочниця. І ще там щось із роду несмертельного. Могли б і самі пошукати.
Курочка• 16 августа 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Там же написано, там же даже выделенно синеньким таким.
А зачем читать? Темку на советчице и все напишут :)