No problems• 17 августа 2024

Кружка Эсмарха. Цікаво, як в неї справи зараз?

Хтось вчора скинув посилання на її тему і я зависла на пів ночі, читаючи коментарі 😁
Бачила, що багато хто з порадниць писав їй в особисті повідомлення.
Дуже цікаво, чи спілкуєтесь зараз? Останні її повідомлення на форумі за 2016 рік?
Пишу каліграфічно• 17 августа 2024
Драаааатутиии... А де вы были столько времени?

автор No problems • 17 августа 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Я не бачила тієї теми.
А потім яяяк побачила… 🙂
Не знайшла відповіді про те, як все таки чоловік автора пішов від репетитора: сам чи автор теми розповіла йому про все, що знає
Я инженер, меряю от 1• 17 августа 2024
А про шо мова?
Куда ж без меня• 17 августа 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
А про шо мова?
Автор впечатлилась анонимным ником ’Кружка Эсмарха’.
Дідова баба• 17 августа 2024
Давайте вже посилання. Не всі в темі.
fialka123• 17 августа 2024
О, я помню что залипла на той теме, но не помню уже подробностей. Тоже интересно
fialka123• 17 августа 2024
Она обещала отписаться, когда разрулит ситуацию, но я так и не увидела ничего

Байрактарна• 17 августа 2024
Так а шо там, шо там???
Дайте посилання, я все пропустила)