Вам телефонограмма• 17 августа 2024

Оболонь, перевірити зір підлітку, де?

Дівчата, підкажіть якою клінікою задоволені, щоб обстежити зір і за потреби призначити корекцію? В поліклініці не можу зловити вікна. Бажано Оболонь. Дякую
Байрактара• 17 августа 2024
У вас там в добробуте есть хороший офтальмолог

Нульовий сантиметр• 17 августа 2024
Люксоптика. В Добробуті теж саме, але дорожче
Залізна пані• 17 августа 2024
Британский офтальмологический центр. О дочитала,что вам Оболонь, тогда советы выше
Счастье_же_вот_оно• 17 августа 2024
Я с Оболони езжу на Подол в Новый Зир. И на диагностику, и коагуляцию сетчатки там делала.