Кундалина• 17 августа 2024

Порадьте курси з підготовки до НМТ.

Бажано в районі ПОХ, Київ. До цього дитина ходила до Академіка, але там тільки українська мова подобається. Потрібна математика точно. Не знаю чи є сенс ходити на курси з історії,чи краще самому готуватися. І також мабуть англійська потрібна, підтягувати потрібно дуже солідно бо знання на трієчку с англійської.
Порадьте з власного досвіду хороші курси
Шалена невинність• 17 августа 2024
На математику не ходила донька,бо фізмат. Але мені дуже подобається Математичка, вона набирає групи 3 рівнів, в залежності від знань дітей. Розбори в неї чудові.
З історії є різні варіанти, можна й самому підготуватися, дивлячись безкоштовні вебінари ZNO HUB чи взяти в них курс річний. Чи можна подивитись курси при університетах КПІ, Шевченка, Могилянка вони точно є.
З англійської гарні центри з власного досвіду Polyglot або Grade, але ви більше рівня за рік з курсами не пройдете. То ж може краще й репетитор, але пахати треба самому і з репетитором обов´язково.. І читати кожен день автентичні тексти, звикати розуміти тексти, навіть якщо не всі слова відомі, вчити лексику.
Наталя-ec3c• 21 августа 2024
https://go.zno.ua/nmtrecorded2024

Я купила у них доступ ко всем видео и платформе с тестами и конспектами. Для самостоятельной подготовки это просто находка за эти деньги.
hrystia• 21 августа 2024
Ответ дляНаталя-ec3c
https://go.zno.ua/nmtrecorded2024

Я так розумію, ви задоволені? Дитина сама готується?
Наталя-ec3c• 21 августа 2024
Тести вже 23-24 рік. Щоб ви розуміли це записи уроків рази з дітьми. Можливо комусь це буде цікаво. Там 6 предметів. Основні плюс англійська,біологіЯ і географіЯ.
Відео по кожному предмету в середньому десь 60 штук
Наталя-ec3c• 21 августа 2024
Наталя-ec3c• 22 августа 2024
Ответ дляhrystia
Есть видео того года на платформе, я просто ещё не разобралась полностью. Начиная с сентября два раза в неделю занятия. Видео плюс тест к нему. И так до мая 24 года. Реально это очень удобно. Вот смотрю пока математику. Пошагово как готовится с полным разбором