МастерЮля• 17 августа 2024
Кто недавно делал ремонт в квартире?
Сколько получилось за м.кв?
МастерЮля
• 17 августа 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Немало). Я помню совсем другие цены).
Шкідлива молекула• 17 августа 2024
Ответ дляМастерЮля
Немало). Я помню совсем другие цены).
І я пам’ятаю. І що з того))
МастерЮля
• 17 августа 2024
Ответ дляШкідлива молекула
І я пам’ятаю. І що з того))
Ничего. Новые реалии ремонтов).
Придётся делать по тем ценам, какие есть. Никуда не денешься
Шкідлива молекула• 17 августа 2024
Ответ дляМастерЮля
Ничего. Новые реалии ремонтов).
Нові реалії всюди...
Ні за холодну воду• 17 августа 2024
Ответ дляМастерЮля
Ничего. Новые реалии ремонтов).
Это вы осознали только после этой темы?
МастерЮля
• 17 августа 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Это вы осознали только после этой темы?
Если вам нечего сказать по теме - можно пройти молча
Админко• 17 августа 2024
Роблю з березня 2023, і досі незакінчено. Залишилось плінтуса прибити, світильники на лоджії повісити і екран під ванну зробити. Мєлочь. Але цінник радує, 160$ за кв.м. меблі і техніка окремо.
МастерЮля
• 17 августа 2024
Ответ дляАдминко
Это вы своими силами?
Ні за холодну воду• 17 августа 2024
Ответ дляМастерЮля
Будешь командовать у себя дома, когда насобираешь на ремонт)
А не здесь
Админко• 17 августа 2024
Ответ дляМастерЮля
Это вы своими силами?
Нє, наймали майстрів на все окрім ламінату. Ламінат чоловік сам уклав і плінтуса теж сам приб´є
МастерЮля
• 17 августа 2024
Ответ дляАдминко
А можно контакт бригады?
квартира 28 м , з заміною элекрики, штукатурка стін, все під ключ, з окнами і балконом, з меблями, кухня, техніка, гардеробна , все за 400 тис грн, під києвом, 30 км Але я шукала норм ціни на кухню, готову гардеробну купила , а не під замовлення де було б 50 тис грн, а віддала всього 17, также і кухня, і вікна Стеко самі дешевші і норм, техніка побутова зі складу , на техніці тисяч 15 ще зекономила , нащо мееі тезніка з магащину бо платиш дороже бо за аренду і продавцям треба платити. я десь 100 тис точно зекономила або більше. картини брала бу на олх, великі гарні з рамою, на олх брала антикварні гарні лампи. двері забрала останні 2 шт в єпицентрі за 1 шт 5 тис , а коштували десь 13
МастерЮля
• 17 августа 2024
Ответ дляyer
бригади дорого беруть
Бригады по разному берут. Мне 3 ремонта делали разные бригады.
МастерЮля
• 17 августа 2024
Ответ дляyer
Вы очень выгодно все сделали
Ответ дляМастерЮля
Вы очень выгодно все сделали
так, робила я під аренду і мені було жалко своєї заначки, оце 400 тис з кроватью гарною і матрасом, тумби прикроватні купляла, . усе усе, ванна, унитаз, раковина, з 1 просмотра зняли, риэлттра жаба душила шо в старому домі сдали вигодно, бо ніхто не вірив що здам
МастерЮля
• 17 августа 2024
Ответ дляyer
Я когда-то под аренду за 4000$ делала. С мебелью и техникой).
32 м.кв
Ответ дляМастерЮля
32 м.кв
я просто постаралась , бо я морально була убита чогось бабло вкладувать коли війна. але розуміла якщо не зараз то не хочу потім. Реально якщо шукать ціни, то можна наколдувать . гардеробна просили 50 тис , а я купила під розміри готову, бо нашла тобто зрозуміла що таке може бути, всього за 17 тис і кухня так само, потолки натяжні потолкоф самі дешеві і зробили швидко, стеко окна самі дешеві, ламінат, плитка кухня і коридор , ванна , оце все 400 тис
Я умею очень хорошо сэкономить, поэтому ремонт одного этажа в 80 м2 с демонтажом и установкой стен с 0 обошелся примерно в 35000. В том числе мебель около 7-8 тыс.
Материалы в основном покупала на оптовых базах, по ценам для строительных компаний - выбила скидки.
Сейчас заканчиваем второй этаж, итого не считала, но снова-таки экономлю. Кухня 3х2 метра до потолка обойдется в 175 тыс.грн. Технику закупила на Розетке по отличной акции. Часть взяла в Таче - только на микроволновке почти 10 тыс.выиграла. На диван выбила скидку 15%. И т.д.))
Бутерброд и я• 17 августа 2024
Ответ дляyer
У мене вийшло приблизно стільки ж , якщо дивитись по метражу, 22 тис $ за 63 кв.м. за все разом з меблями та технікою, але вийшло навіть потоки гіпсокартоні зробити та меблі всі за моїми замірами на Віярі зробити з Еггера і фурнітуру Блюм в кухні поставити, керамограніт та якісний ламінат покласти. Також багато чого за знижками купляла та замовляла.
МастерЮля
• 17 августа 2024
Ответ дляБутерброд и я
А кто вам мебель с вияра потом собирал?
Бутерброд и я• 17 августа 2024
Ответ дляМастерЮля
А кто вам мебель с вияра потом собирал?
Все замовляла через майстра, він робив заміри та збирав. Я тільки намалювала ескіз та вибрала матеріали з ним на Віярі.
МастерЮля
• 17 августа 2024
Ответ дляБутерброд и я
Киев?
Бутерброд и я• 17 августа 2024
Ответ дляМастерЮля
Киев?
Житомир. Але ціни на меблі однакові, він і в Києві робив замовлення за тими ж цінами.
МастерЮля
• 17 августа 2024
Ответ дляБутерброд и я
Я телефон мастера хотела попросить)