ПрипоРошенная• 17 августа 2024
Программирование на С++ и С #
Девочки у кого мужья программисты или Вы сами разбираетесь подскажите пожалуйста подросток хочет учить именно этот язык, в дальнейшем мечтает писать игры. Стоит ли или выброшенные деньги? И сможет ли он в 14 лет разобраться с репетитором?
Vladimir1978• 17 августа 2024
Ответ дляпалка-копалка
а що саме не сподобалось на пайтоні? я от як раз на пайтон перейшла, маючи великий досвід на С#, джаві. і пайтон серед них найпростіший за синтаксисом і купа різних плюшок в плані функціоналу. інші мови програмування плюс/мінус так само, просто відрізняється синтаксис. можливо йому просто програмування не заходить загалом?
100 %. тоже об этом подумал. С программирование на пайтоне не знаком. но наслышан что он намного проще СИ, С++, С шарп и явы.
ПрипоРошенная
• 17 августа 2024
Ответ дляVladimir1978
Вы очень мудрая женщина. А сколько Вам лет ?
43 , спасибо за комплимент
ПрипоРошенная
• 17 августа 2024
Ответ дляVladimir1978
Вот это программирование оно сегодня есть, завтра нет. Нужно изучать вещи которые вечны. Как говорил один врач. У Вас оборудование меняется каждый год, а человек сотни лет не эволюционирует. Я бы лучше изучал менеджмент, макетинг, бизнес. Пусть посмотрит ютуб канал ЕВГЕНИЯ ЧЕРНЯКА биг мани. может это его мотивирует в другом направлении.
Спасибо, скажу пусть глянет
палка-копалка• 17 августа 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Із того що я зрозуміла він сказав, що на пайтоні ігри не пишуть, а його зацікавили саме ігри, я не можу сказати що програмування не заходить на курсах він був десь на середньому рівні. Хоча мені більше подобається якби він був перекладачем, мова йому дається легше, він не напрягаєтся
для того щоб писати ігри все одно треба знати базу - ООП (обʼєктно-орієнтоване програмування), патерни, вміти написати правильно логіку і різні цикли, сортування і тп. а ігри - це додаткові фреймворки, які додаються до бази.
певно він хоче одразу перескочити кроки з базою до кроків де він вже пише ігри. тому і не цікаво.
це як намагатися в першому класі взяти інтеграл, не маючи базових знань математики.
Vladimir1978• 17 августа 2024
Ответ дляпалка-копалка
Классно сказанно . Вы молодчина. А Вы представляете я помню игры которые были написанны в средине 90-х и тогда ООП небыло, игры были с офигенной трьохмерной графикой. Жаль название уже не помню. А у ДУМ 2 графики нет,а крышу срывает у многих до сих пор.
ПрипоРошенная
• 17 августа 2024
Ответ дляпалка-копалка
Дякую, я теж йому завжди кажу, що ти повинен знати основи різних мов програмування, а вже коли будеш мати уявлення тоді зможеш обирати в якому напрямку просуватися далі. Я знаю що в університеті і дискретна математика і ооп, теорія ймовірностей, і математичне моделювання, і нарисна геометрія, я закінчила КПІ, але в мене інша спеціальність
палка-копалка• 17 августа 2024
ще до того чому Вашому синові не цікаво, бо він хоче одразу писати ігри, а треба вчити шось базове і абстрактне)
памʼятаю розчарування моїх одногрупників, які вступили на спеціальність програмування, і думали шо їх одразу навчать писати круті програми і ігри, а довелось вчити вищу математику, теорію ймовірності, дискретну математику, матметоди дослідження операцій, системне програмування, електротехніку і тп.
палка-копалка• 17 августа 2024
Ответ дляПрипоРошенная
о, Ви прочитали мої думки
ПрипоРошенная
• 17 августа 2024
Ответ дляпалка-копалка
Це я все знаю, сама випускник КПІ, завжди йому це кажу, думаю він ще малий не розуміє цього
ПрипоРошенная
• 17 августа 2024
Ответ дляпалка-копалка
о, Ви прочитали мої думки
Так я знаю, як важко вчитися на цих факультетах
палка-копалка• 17 августа 2024
Ответ дляПрипоРошенная
він ще може бути в пошуку. сьогодні загорівся іграми, а завтра чимось іншим.
Ви все самі чудово розумієте і все це пояснили синові. ще є час шось спробувати і обрати.
чудово що Ви вникаєте в його інтереси і підтримуєте. бо мені в свій час (20 років тому) довелося виборювати у батьків право вчитися на програміста
ПрипоРошенная
• 17 августа 2024
Ответ дляпалка-копалка
Я не проти нехай пробує, я завжди готова його підтримали
ПрипоРошенная
• 17 августа 2024
Ответ дляпалка-копалка
Я Вам скажу відверто, я також до всього йшла саме, да і в школі я сама пасла задніх. В моїй сім´ї іноді і істи не було чого, яка могла бути мова про навчання. Але згодом я сама зрозуміла що потрібно вчитися, закінчила я універ. Сину хочу допомогти, але у нього фізичні вади тому я розповідаю йому що ти повинен вивчитися щоб зміг себе забезпечувати, а те що тобі подобається може бути твоїм хобі
Vladimir1978• 18 августа 2024
Для мужчины важно определенное количество побед за певний проміжок часу. И не важно в чем эти победы проявляются. Некоторые могут выпить больше водки чем другие. Некоторые колют по 15 кубов наркотиков. Но любой мужчина который побеждает себе подобных или других людей в чем то он всегда в более выиграшной ситуации в плане психического состояния. А для любого человека психическое состояние и количество гормонов счастья и радости очень и очень важно. Если не секрет какие проблемы с физическим здоровьем у Вашего ребенка. Может ему пойти на какуюту секцию плавание итп.
ПрипоРошенная
• 18 августа 2024
Ответ дляVladimir1978
Проблема с ногами, диагнозов много лечения нет. Можно сказать он не ходит
Vladimir1978• 18 августа 2024
Ему нужны победы. Каждодневные постоянные победы. Я реализовывался на основном месте работы побеждая своим трудом конкурентов при завеломо худших начальных условиях. Менеджмент, маркетинг это те сферы в которых есть возможность на прямую побеждать конкурентов. Менеджмент ты самоутверждаешься за счет что руководишь колегами. Маркетинг самоутверждаешься за счтет побед над конкурентами. Победы рабочего дня это то что меня очень сильно мотивировало.
https://www.youtube.com/@BigMoneylive
Менеджмент, маркетинг.
https://www.youtube.com/@BigMoneylive
Менеджмент, маркетинг.
Vladimir1978• 18 августа 2024
по моему и для детей есть направления. но при желании я думаю можно и во взрослую группу отдать.
Vladimir1978• 18 августа 2024
Бизнес это то что может приносить быстрый результат. А программирование это шесть лет учись, а потом неизвестно что. Я когда то жил в Киеве в общежитии на улице Ивана Шевцова 5. И там в соседнем здании была фирма берин. Она торговала акомуляторами для автомобилей и фонариков. Сигналами автомобильными итп. Автомобили служебные были митсубиси лансер и мицубиси галант все новые с нуля. Это для 1995 года очень круто. Т.к. простые граждане мечтали о ВАЗ 21099 Руководил этой фирмой дедушка без ног на инвалидной коляске. Утром уже в пять утра его передвигали либо охранники либо водитель. этот дедушка сидел в типа военной форме слегка похожей на форму вермахта без опознавательных знаков.Был очень худой и любил дышать чистым воздухом проводя много времени на улице в утренее время. Я это к тому что ни один программист не сможет обеспечить себе такой штат обслуги и тем более такое количество дофамина.
Свисток ля-минор• 18 августа 2024
Це складніше, динина краще освоїть базупрограмування. Це краще ніж вчити тестування, веб розробку, фронтенд і так далі. Робота є, конкуренції сильно менше.
Основні шляхи розвитку:
embeded -- програмування пов´язане з ’залізом’
(Різні мікроконтроллери, драйвери для компонентів комп´ютерів, дрони, все що пов´язано з айрокосмічною галуззю)
високопродуктивні системи (часто пов´язані з комп´ютерним зором)
Великі ігри де також треба продуктивність
Але в усіх цих областях С++ це тільки мова якою ти виконуєш задачі. Тобто це тільки початок довгого шляху. І для всіх цих областей університет обов´язковий(якийсь технічний або фізико-математичний факультет), на відміну від веб.
Основні шляхи розвитку:
Vladimir1978• 20 августа 2024
Автор уже не читает наши сообщения. Но я видел продавцов в агазиных которые могли и драйвер написать и много чего еще апаратного. Мое мнение описанно в примере с владельцем фирмы берин.
ПрипоРошенная
• 27 августа 2024
Ответ дляVladimir1978
Автор все читает и делает выводы
Vladimir1978• 27 августа 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Автор все читает и делает выводы
Это очень классно. А то я думал что все темы созданны тролями.