Ворожу на каві• 18 августа 2024

Где в Украине самое безопасное место географически?

Чтоб не были страшны землетрясения, извержение вулканов, затопление, схождение селей, разрывов земли?
ТочноБудет• 18 августа 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Так...я в светло-зелёной зоне, это что значит?
Там слева, внизу картинки, шкала по цветам расписана. Светло-зеленая зона до 7 баллов...
Хома з пастою• 18 августа 2024
Конча Заспу уже писали?
ТочноБудет• 18 августа 2024
Ответ дляЗамрійлива
Надо было ещё Одессу посоветовать?
Ага, до кучи так сказать, два самых безопасных региона Одесса и Закарпатье
Хома з пастою• 18 августа 2024
Ответ дляВорожу на каві
Нам никуда от этого не деться… придумают климатическое оружие, искусственно будут вызвать катаклизмы. То начнется по всему миру это. Вон на Камчатке не только землятресение, уже и вулкан там проснулся. По ходу как тут писали в соседней теме, в 2025 начнутся катаклизмы по всему миру и вправду. Кто-то мог предположить то что такое возможно в Турции?
Вулкан на камчатке проснулся, или появился?
Хома з пастою• 18 августа 2024
Ответ дляПанна Кота
А що, в нас по країні ніколи не було землетрусів раніше?
Не знаю. Жила в Харкові, Черкасах, Коломиї, Чернівцях, Закарпатті і Києві. Ніде не було землетрусів при мені. І не чула, щоб були.
Хома з пастою• 18 августа 2024
Ответ дляБезлім на все
я з центру країни, можу рекомендувати)) серйозних потопів у нас ніколи не було, землетруси були мінімальні буквально на території одного-двох н.п., клімат без сирості, багато соняних днів, звертаю на них увагу, бо я дуже сонцелюбна, від цього завжди залежить мій настрій))

а, ну і плані війни - спокійно в селах і в невеликих містечках, люди живуть як і до війни, відчувають її тільки через мобілізацію.
Над нашою хатою в селі то ракета пролетить на Вінницю, то дрон. Один раз ракета прям над дахом пролетіла, ми з сусідкою майже заїками стали. Глухе село на межі Київської і Вінницької областей. А так да, тихо по селам...
Хома з пастою• 18 августа 2024
Ответ дляиринка-49f3
Чернівці, один раз там щось пролітало за всю війну і все
Автора війна не лякає.
Як_наготую...• 18 августа 2024
Ответ дляБезлім на все

Я теж з центральної. І відчуваєм війну не лише через мобілізацію. Теж прильоти були з жертвами. І ракети і шахеди над будинками літають.
мадам Везувий• 18 августа 2024
Ответ дляБезлім на все

А які області чи містечка вам більще довподоби в ЦУ?
Баба Йога• 18 августа 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Да уж ) Если мы будем думать еще о катаклизмах...то кто будет думать о мировой войне и оспе обезьян?
Про оспу обезьян)
Агент Пинкертона• 18 августа 2024
Найгірші катаклізми для України - це русня.
Все інше можна пережити
Безлім на все• 18 августа 2024
Ответ длямадам Везувий
ну ви ж розумієте, що не напишу на загал, якщо є страх русні і руйнування мостів ч/з Дніпро можна розглянути Черкащину та Вінничину та їх села/містечка
Безлім на все• 18 августа 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Все інше можна пережити
землетрус чи цунамі навряд чи переживеш((
Оце фіфа• 18 августа 2024
Ответ дляПанна Кота
Думаєте і в нас вулкан прокинеться?
Десь в Кременчуці?
Чи може у Львові?
Про вулкан не знаю.
Про відголоски землетрусу вночі у Дніпрі розказати можу (це було не сьогодні).
Але у гуглі і так є якась інформація.
На верхньому поверсі було ну дуже стрьомно.
Пополняю_Карму• 18 августа 2024
Ответ дляОце фіфа
Про вулкан не знаю.
Але у гуглі і так є якась інформація.
Сегодня?
Оце фіфа• 18 августа 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Сегодня?
Ні, слава Богу
Агент Пинкертона• 18 августа 2024
Ответ дляБезлім на все
Цунамі в Україні?

На території України немає таких глибоких розломів земної кори, як, приміром, у Туреччині, і тому місцеві землетруси не можуть бути такого масштабу.
Українська зірочка• 18 августа 2024
Ответ дляВорожу на каві
Расскажите, пожалуйста, методы борьбы с аппаратами постановки начертаний в магазинах! Уже ведь придумали что-то?
ДеньгиНеСдаю• 18 августа 2024
Ответ дляВорожу на каві
Кто то мог, кто знаком с географией, геологией и сейсмологией
Зажуженная Жужжа• 18 августа 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Вулкан нет, но землетрясение вполне может быть достаточно сильное. Правда это для ЗУ актуально, в центральной части сильного по идее не может быть
А без ідеї ще й як може. Мої батьки жили в полтавській області, десь у 1970-х був досить сильний землетрус, будинок ходором ходив, але втримався.
Аюшка• 18 августа 2024
Ответ дляВорожу на каві
Там горы, каждый год раньше было схождение селей, страшная картина..
Ой, а вы за извержения вулканов в стране, где идёт война, переживаете? Моя ж вы зая!
Аюшка• 18 августа 2024
Ответ дляХома з пастою
Ну пролетала один раз ракета и что? Прям там чуть заиками не стали!
Ананомчикус• 18 августа 2024
Ответ дляиринка-49f3
Вы вопрос невнимательно прочли. Автор про: землетрясения, извержение вулканов, затопление, схождение селей, разрывов земли.
Моторошні троянди• 18 августа 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Закарпаття завжди була сейсмична зона тому тут не будували багатоповерхмвки макс 9 поверхів. Це ще хрущов знав
Детские_Будут?• 18 августа 2024
Ответ дляБезлім на все

Без сирості це точно(. За літо 3 дощі пройшло. Вже мрію десь на заході оселитись.
дожену і ощасливлю• 18 августа 2024
Ответ дляЗамрійлива
Ужгород, Чоп
Там гори недалеко, тому землетрус там ймовірніший
Стриптизерка• 18 августа 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Та Закарпаття тільки у цьому році вже 2 рази трусило
Що правда, не сильно
Шалена невинність• 18 августа 2024
Авторка, троліха,яка хвилюється за камчатку,зробила вброс і зникла
Раздражевская• 18 августа 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Цунамі в Україні?

На территории Украины и северного сияния не должно быть. Но оно было
Galina_vinsport• 18 августа 2024
Не забывайте про разломы и трещины в литосферных плитах. В Украине с этим не все ок