Ліплю вареники• 17 августа 2024
Житло в Велятино
Дівчата,хто може поділитися варіантами житла в Велятино...спонтанна поїздка
Житло не бронювали
Але саме в селі
Житло не бронювали
Але саме в селі
Молода і нерозважлива• 17 августа 2024
Ответ дляБеллаДонна
Там такий жах
Цигани
Чого туди їхати ?
Цигани
Чого туди їхати ?
В басейнах цигани?
Ой, представники ромської національності
Ліплю вареники
• 25 августа 2024
Ні,саме в селі ні
Жили в комплексі ’Трембіта’
Але,якщо на машині,то норм,а от без ...складнувато
Бо на території немає ні магазину,ні аптеки,якщо щось треба,то тоді в село,а йти пішки далеко
Жили в комплексі ’Трембіта’
topinambur_1981• 26 августа 2024
Автор
Поділіться враженням і цінами? Де харчуєтеся? Їдемо з дітками
Термальні води багато людей?
Ліплю вареники
• 26 августа 2024
Нууу,я на водах не була,були родичі...то дуже багато людей казали
Харчування в пансіонаті мені не дуже,якесь не смачне ,моя дитина практично нічого не їсть...дозамовляю окрем
Але то таке,він взагалі мало їсть і вибірковий,то не по моїй краще судити,бо я бачу,що інші діти їдять нормально.
Якщо брати територію саме трембіти,то тут класно,3 чи 4 басейни...людей не багато,товкучки немає, прибирання і зміна рушників регулярні ,інтернет гарний, багато бачу хто працює
Ціни то треба уточнювати,в залежності від того ,чи берете ви харчуваня(є 3 варіанти) та процедури оздоровлення