УраганнаЯ• 18 августа 2024

Еще раз, здравствуйте! Я сегодня уже тут спрашивала

Спрошу еще раз. Ссылка на мою тему
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3588753
И сейчас я вот, что написала. Понятно, доходчиво я ему все написала? Если он не прочитает, как мне действовать? Вчера я ему написала, просто поздоровалась и написала, что невозможно дозвониться
Білий Лосик• 18 августа 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Почему? Они же там не прописаны и права собственности у них нет? Чужие люди приникли в мою квартиру - это разве не дело полиции?
Полиция считает что не их дело

Я только за!• 18 августа 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
И вселять)) тому виселили, вигнали к едрьоній мамі і хай топає до суду, якщо хоче)) а у вас кнопка і будинок на охорону зразу
О точно є охорона . В мене знайомі так платили. Там через камеры дивляться.
Гарачий Чокалад• 18 августа 2024
Ответ дляНаездница
Вони вде там живуть, а автора там не було кілька років.
То й що
Пожили і вистачить
За шкірку і на двір
Увійти лише за рішенням суду
За те що вигнали силою- ніхто вам ніякого іску не пред’явить )))
Я только за!• 18 августа 2024
Ответ дляНаездница
Автор все написала - за кордоном вона буде. В мій будинок ніхто не заселиться, бо я на місці контролюю ситуацію. А дистанційно слілкувати за своїм будинком неможливо.
Насправді я на стороні автора, але вони з чоловіком все по-дурному зробили, що у них тепер дуже мало можливостей виправити ситуацію.
Є охорона . Ніхто не заселиться
Кава з адреналіном• 18 августа 2024
Яка ціна питання і скільки вже виплачено вам за нього? Оформлена купівля по повній вартості, чи занижена (оціночна)?
Наездница• 18 августа 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
То й що
Пожили і вистачить
За шкірку і на двір
Увійти лише за рішенням суду
Як легко вам писати на дивані. Якби це було так легко зробити автору в житті, то й теми не було б.
Гарачий Чокалад• 18 августа 2024
Ответ дляЯ только за!
Не пишите ерунду. Так бы каждый себе квартиру в центре имел главное заселиться
Так це є такий спосіб дії він мошенників
Лазейка в законі
Так, ви заселяєтесь і, якщо законопослушний громадянин, йдете до суду , судитесь, потім виконавча служба викине, але то може бути роками
Тим і користуються шахраї
А так, прийшли вишвирнули і все
тяжкаялюдина• 18 августа 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Об этом тема сейчас? Жіночка йдіть звідси і не нервуйте мене
Ух ты какой (с)
Гарачий Чокалад• 18 августа 2024
Ответ дляБілий Лосик
Полиция считает что не их дело
Так, це саме так
Лише суд, виконавче впровадження і потім міліція

Лагшмивара• 18 августа 2024
Ответ дляНаездница
Я віщаю зі столиці України. Сподіваюсь, ви не засмутилися.
Сижу і плачу від такого горя.
Танцепесенная• 18 августа 2024
Ответ дляЖена сантехника
А что ж Саша не проявит себя как мужчина, не приедет, не поговорит
А кто сказал , что это мужская работа?
Наездница• 18 августа 2024
Ответ дляЛагшмивара
Сижу і плачу від такого горя.
Сподіваюся, в Іспанії?
Лагшмивара• 18 августа 2024
Ответ дляНаездница
Сподіваюся, в Іспанії?
Київ, Троєщина
Наездница• 18 августа 2024
Ответ дляЛагшмивара
Київ, Троєщина
От блін :)
Я только за!• 18 августа 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Лазейка в законі
Тим і користуються шахраї
А так, прийшли вишвирнули і все
Какие проблемы нанять и вышвырнуть? У нас была похожая ситуация дом в селе здавати парочке. Тоже не платили и съезжать не хотели. Дядя позвонил скпзал сейчас приедет , если не сьедут сами вещи нафиг вышвырнет. Так быстро собрались и съехали. А автору потом надо охрану подключить вот и всё
Гарачий Чокалад• 18 августа 2024
Ответ дляНаездница
Я пишу з власного досвіду
Речі такого урода, що вирішив в мене пожити на шару летіли з вікна, поруч стояла служба охорони, найняла їх як охоронців, і те задрипане , хоч і 90 кг і зростом більш до двох, тільки верещало, що мені припомнить
То я сказала, що я йому припомню так, зо всикатись буде
автор УраганнаЯ • 18 августа 2024
Ответ дляНаездница
Меня нет на постоянной основе в Украине год. И вообще это имеет значение? Какая разница, по документам этот дом моего мужа
Гарачий Чокалад• 18 августа 2024
Ответ дляЯ только за!
Повністю згодна
Трохи дорожче, але дуже єфективно)
Гарачий Чокалад• 18 августа 2024
Ответ дляЯ только за!
Але є такі що ходят роками і вговорюють виселитись
Колись тут жінка така була, писала також за свою квартиру

Я только за!• 18 августа 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Повністю згодна
Трохи дорожче, але дуже єфективно)
Тим паче в поліцію вони не підуть щось доводити бо документів немає геть нічого.
Гарачий Чокалад• 18 августа 2024
Ответ дляЯ только за!
Так там розрахунок лише на силу та нахабство
У відповідь можуть лише спалити, то треба застрахувати😉
Я только за!• 18 августа 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
От на цьому вони і грають ,.треба коротко і ясно за один день. Двері навіть вибити якщо не відкриють по документам це не їх будинок чи квартира
Гарачий Чокалад• 18 августа 2024
Ответ дляЯ только за!
Так
Змінили замки, поставили на кнопку, а там вже можна й поговорити))))
Білий Лосик• 18 августа 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Хорошо когда речь идет о безобидной парочке. А когда десятки бандюганов окупируют квартиру, то не всегда найдешь того кто их вышвырнет
Я только за!• 18 августа 2024
Ответ дляБілий Лосик
В случае автора это не бандюганы
Гарачий Чокалад• 18 августа 2024
Ответ дляБілий Лосик
Всегда найдешь
Дело лишь в цене
Цветочница• 18 августа 2024
Ответ дляЖена сантехника
Вы каким боком? Это проблема Саши и его друзей
В честь чего ?
Деньги семьи использовались ?
Значит это проблема семьи.
тяжкаялюдина• 18 августа 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Вы в той теме не ответили- какую часть они вам выплатили?
Наездница• 18 августа 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Там багато питань: яку частину виплатили, як фіксувалася передача грошей, чи готова автор повернути ці гроші....
тяжкаялюдина• 18 августа 2024
Ответ дляНаездница
От автора тишина? С чего бы это?))