Бутерброд и я• 18 августа 2024

40 р.. мене переклинило займатись здоровʼям.. раніше не думала про нього

А зараз мені треба видалити бородавку на пальці.. яка особо мене не напрягає бо не видно.. вже 15 р зі мною
Здати аналізи
Порівняти зуби - з якогось перепугу зібралась
Хочу піти ще на таку штуку там де розминають тіло , суглоби, тіпа ЛФК
Хочу на аквааеробіку
Хочу вєни свої повидаляти на ногах
Прям план якийсь в голові зайнятись здоровʼям
Слухи-руки не распускаю• 18 августа 2024
Это инстинкты. Организм понимает, что дальше идет этап сворачивания всех активных функций и нужно проходить капремонт, чтобы прожить этот период комфортно.

Масяня Я• 18 августа 2024
А меня наверное никогда не переклинит, мне так это все скучно и нудно, а Вы молодец
Дверной_Проем• 18 августа 2024
Это же прекрасно, зачем вы ищите какие-то негативные подоплеки для заботы о себе? С возрастом мы понимает настоящие ценности и стремимся к ним.
Лупаю цю скелю• 18 августа 2024
Хотеть не вредно) вы сперва это все сделайте)
ПС про бородавку, это сильно 🙀🤪
Великий сатирик• 18 августа 2024
Я так вже з 28 років хочу, плани все збільшуються, зараз мені 39 і ще ні чого зі списку планів не зроблено) а вам успіхів
Аюшка• 18 августа 2024
Ну в 40 лет начать ровнять зубы - такое себе
Пекельнi Борошна• 18 августа 2024
Собою треба займатися.Здоров’я це найцінніше,що в нас є.
Не вмію заміряти• 18 августа 2024
Всё норм, но с зубами я бы подумала... До 40 не мешали? Главное чтобы были здоровые
КвартираЧья• 18 августа 2024
Цілком хороше бажання. Мені 45 і я все життя намагалась вести здоровий образ життя, але проблеми зі здоров´ям все одно є. Щодо ЛФК, то можна робити дома, або кудись ходити на заняття. Робіть так щоб вам було комфортно. Щодо зубів, то мені племінниця сказала, що в 40 років вже краще цього не робити. Але вона лікар стоматолог, а не ортодонт. Чи вам чесно хтось відповість на це питання не знаю.

Не рахую, а вважаю• 18 августа 2024
Всі такі).навіть ті,хто знищували себе всіми можливими способами , біля 40 стають ЗСЖниками,роблять чек-апи та повертаються у спорт
Голубец• 18 августа 2024
Я всю жизнь так живу, панически боюсь болезней
Success2013• 18 августа 2024
Аквааэробика это топчик.Вместо ЛФК лучше йога.У меня пазл в голове уже пару дней,как не складывался,вчера позанималась йогой и о боги,проснулась и всё заиграло новыми красками😁
Бензопирен• 18 августа 2024
Не переймайтесь) ви просто хочете) скоріше за все з цього переліку ви нічого і не зробите)
месяцкие• 18 августа 2024
Ответ дляSuccess2013
Комплекс на ютуб? Если можно поподробнее... спасибо
Success2013• 18 августа 2024
Ответ длямесяцкие
Их там мега много.Позже скину.