Ждушечка• 18 августа 2024

Коричнева мазня за 4 дні до місячних- яка причина?

Коли була вагітна, потім як пішли «перші» місячні - все було красиво. Йшли вони 5 днів максимум
Ніякої мазні не було
Зараз вже 2 роки вони йдуть і з кожним днем все більше і більше вони дляться, або мазня є
Бабка_в_кедах• 18 августа 2024
Що каже ваш гінеколог?

БеллаДонна• 18 августа 2024
Узи когда последний раз делали у гинеколога? Так себя проявляет эндометриоз
Кундалина• 18 августа 2024
Та кто же его знает. Причин много. Если бы вот так тыком можно было диагнозы ставить, то реально проще жить было бы.
Мрії у вирії• 18 августа 2024
Полип, миома, эндометрия, вариантов масса, идите к гинекологу))
ПриснитсяЖЕ• 18 августа 2024
Ендометріоз, здається написала з помилкою. Потрібно узі робити на якийсь день від початку місячних, там спостерігають фолікулярну кісту. В мене так довго було, потім зробили обстеження, пропила якісь таблетки, відрегулювали
Карина250• 18 августа 2024
У меня такое было при эндометриоидной кисте
Анти-анонім• 18 августа 2024
Эндометриоз обычно причина.
Даже если его и нет (пока), то всё равно значит есть недостаточность прогестерона и эстрогендоминирование
автор Ждушечка • 18 августа 2024
Ответ дляАнти-анонім
Эндометриоз обычно причина.
Тобто це не страшно? Це все лікується як?
Бабка_в_кедах• 18 августа 2024
Ответ дляЖдушечка
Ніхто ж не знає що саме у вас

МастерЮля• 18 августа 2024
Ответ дляЖдушечка
Лікування різне, в критичному випадку чистять, а так ліки призначають, гормони, таблетки протизаплідні і т.д
Доктор Варвар• 18 августа 2024
Ответ дляЖдушечка
Не совсем лечится. Идите к врачу и определите причину
Карина250• 18 августа 2024
Ответ дляЖдушечка
Эндометриоз лечиться гормональными таблетками и отсутствием месячных
Анти-анонім• 18 августа 2024
Ответ дляЖдушечка
Хз, страшно или нет, но хорошего мало.
Долго писать, позже найду темы, где рассказывала, что делать.

К гинекологу сходить и сделать узи всё равно надо. И хорошо бы сделать фсг и лг на 3-5 день цикла для подтверждения
КараПузовна• 18 августа 2024
Ответ дляАнти-анонім
Эндометриоз обычно причина.
Можу сказати протилежне, у мене недостатньо естрогену і норма прогестерону але багато тестостерону і у мене мазня)
Анти-анонім• 18 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
Тому я написала автору про аналізи для підтвердження.
Але в 90-95 % випадків буде саме недостатність Пг
Кукарачка• 18 августа 2024
У меня так проявлялся полип эндометрия. Плюс воспаление было. Полип удалила, воспаление лечила. Сейчас мазни нет
КараПузовна• 18 августа 2024
Ответ дляАнти-анонім
Ні,це може бути через любий гормон,тому це і називається гормональний збій.