Всюди влазю• 18 августа 2024

Обираю мікротоки для обличчя: Zemits чи NuFace mini. Порадьте які краще обрати

Пушкининиана• 18 августа 2024
А Альве Прага?
автор Всюди влазю • 18 августа 2024
Ответ дляПушкининиана
А Альве Прага?
не чула про такі... довго вже вибираю між цими двома. на nuface багато інформації, на zemits мало, але він ніби більш потужніший
Джонсонюк• 18 августа 2024
А какой ждёте результат??
Божий одуванчик• 18 августа 2024
Ню фейс міні для зони навколо очей та губ. Ним все обличчя складно масажувати.
автор Всюди влазю • 18 августа 2024
Ответ дляДжонсонюк
А какой ждёте результат??
носогубки хотілось розгладити, тон вирівняти
Викупана• 18 августа 2024
Ответ дляВсюди влазю
я слышала есть украинский производитель его хочу
KyklaNata• 18 августа 2024
Ответ дляВикупана
Я на Мезоформ давненько смотрю)) косметолог хвалит его
Верлан• 19 августа 2024
Вже два роки у мене є NuFace mini. У нього функція тільки мікротоки різної потужності, але як на мене все одно слабенькі, для домашнього використання, щоб був ефект потрібно користуватись постійно, спочатку 5 разів на тиждень, тоді через день. Якби я зараз купувала, то вибрала би гаджет 3 в 1, де є масаж з вібрацією, мікротоки і ще якась функція (забула назву).