Яна• 19 августа 2024

Київ басейн спортивна група

Вітаю. Допоможіть будь ласка з вибором басейну і тренера. Дитина займається професійно. Київ, правий берег

Дякую
bespe4na_mavpa• 19 августа 2024
Цска
автор Яна • 19 августа 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
Цска
дякую, можливо підкажете гарного тренера та вартість відвідувань.
Львiвська пляцка• 19 августа 2024
стоимость 1000, тренер в зависимости от возраста. моя ходит к Бойчуку
автор Яна • 19 августа 2024
1000 грн за скільки тренувань?
ми з іншого міста , у себе ходили в спортивну групу, тренування були по 2 години, 3 рази на тиждень
дитині 9 років
bespe4na_mavpa• 19 августа 2024
Ответ дляЯна
Тренера не підкажу, мій ходить туді на стрибки в воду, мені подобається басейн, не дорого
автор Яна • 19 августа 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
зрозуміла, дякую