Вумна, аж страшно• 19 августа 2024

Випадає волосся разом із лупою. Дитина лисіє!

Дівчата, потрібна допомога!
Дитина лисіє на очах. З´явилась червона груба шкіра на голові і навколо волосяного покрову, жахлива широка лупа (є шматки по 5 мм.), яка відшелушується, і разом із нею випадає волосся разом із цибулиною.
Лікар поставив себорею, прописав шампунь. Наступного разу назначив ще кремчик. Почервоніння пройшло, але лупа так і лишилась і волосся сиплеться.
Що можна зробити? Дівчинка лисіє швидкими темпами. 19 років.
Ананомчикус• 19 августа 2024
псориаз?
дегтярный шампунь попробуйте, противопаразитарку попить и для печени что-то.

Зашла на 5минут• 19 августа 2024
Идти к врачу,дерматологу,трихологу,эндокринологу.
ПП-шница• 19 августа 2024
Це не дитина, а доросла людина
Чудовий каламбур• 19 августа 2024
Дитина? Це псоріаз у дорослої особи
Капуста Маша• 19 августа 2024
Автор, а вы в какой стране сейчас находитесь?
Україна понад усе!• 19 августа 2024
Стрессы?
Пекельнi Борошна• 19 августа 2024
Псоріаз? Скажіть юудь ласка, фрагменти грубої шкіри мають чіткі межі, які відмежовують цю шкіру від здорової?
Міняйте лікаря швиденько. В самому початку можна зупинити крапельницями. Який шампунь? Який кремчик? Ви назву знаєте?
Альфред Шнитке• 19 августа 2024
Ні, тільки не займаєтеся самолікуванням. Не збирайте поради на анонімному форумі. Шукайте лікаря. Можете взяти онлайн консультацію у Катерини Бакіко.
Ряженка• 19 августа 2024
Ну то підіть ще до одного лікаря. Не обмежуйтеся візитом лише до одного спеціаліста. Це форму, вам тут можуть такого написати. Йдіть до спеціаліста, пошукайте.

Julia_Sobina• 19 августа 2024
Тут два варианта либо псориаз, либо себорейный дерматит, у меня второй вариант уже года 3. Спасаюсь лосьоном Белосалик. Но в любом случае надо идти сначала к трихологу или если нет, то дерматологу
Я вся ваша• 19 августа 2024
Мені Нізорал допомагає, продається в аптеці, користуюся 1-2 рази на рік, баночка маленька, вистачає майже на місяць, але під час лікування інші шампуні не використовую, це може бути грибок.
Злива інформації• 19 августа 2024
Ответ дляПП-шница
Це не дитина, а доросла людина
для автора она ребенок, что не так?
БоХатая• 19 августа 2024
Можно начать с дерматолога например, а не волать тут на форуме
автор Вумна, аж страшно • 19 августа 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Яка спеціальність лікаря?
Ответ дляЯ вся ваша
Вона раніше сульсеною користувалась шампунєм і пастою. Допомогало. Але то лупа була
Ответ дляПекельнi Борошна
Фрагменти грубої шкіри мають чіткі межі.Дерматолог поставив себорейный дерматит.
Крем і шампунь австрійські
Ответ дляКапуста Маша
Я в Україні, дитина в Австрії
Пекельнi Борошна• 19 августа 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Крем і шампунь австрійські
це ознака псоріазу
спробуйте змінити лікаря
Альфред Шнитке• 19 августа 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Яка спеціальність лікаря?
Дерматолог

Капуста Маша• 20 августа 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Я в Україні, дитина в Австрії
Только увидела ваше сообщение. У меня в Германии было тоже самое, и у подруги, хотя она в другой земле совсем была. У меня прошло, толтко когда я уехала из Германии, мыла просто шампунем от перхоти. И через 2 недели всё прошло. Это от плохой воды. Подруге немецкий врач сказал мыть голову так- покупать воду в супермаркете, кипятить и мыть в тазике. Но она в итоге тоже уехала из Германии и всё прошло. Там очень плохая вода, хоть они это и скрывают,и говорят,что можно пить воду из под крана , и экология там тоже не ахти, хотя это тоже всё скрывается. Врач подруге тоже прописывал долго мази и шампуни, а потом вот дал такой совет, типа негласно, потому что же по легенде там отличная вода. Поэтому если нет возможности уехать из Австрии, то пользоваться шампунем лечебным, и кипятить воду для мытья головы ( покупную, не из под крана).