Все буде Україна• Изменено 19 августа 2024
В якому віці ви спробували травку? Або мали можливість спрбувати
Дивлюся європейські серіали про пітлітків і там покурити косячок старшекласникам як води попити. Задумалась, що в принципі я і сама травку спробувала в 15, але в мене була реально ’погана’ компанія. Моїй донці зараз 14 і я зовсім не хочу усвідомлювати, що вона теж на порозі всіх цих ’перших разів’. Але стало цікаво глянути статистику. В якому віці ви спробували травку або мали можливість спробувати (тобто наприклад в компанії вживали, вам пропонували, але ви відмовилися - скільки вам було років?)
Результат:
вже голосів:
19 (26.39%)
ніколи не було такої компанії
13 (18.06%)
16-18 років
12 (16.67%)
15-16 років
12 (16.67%)
18-20 років
8 (11.11%)
20-25 років
5 (6.94%)
після 25
3 (4.17%)
До 15 років
База_птеродактилей• 19 августа 2024
В 20 один раз, більше не захотілось.
Допишу. Пропонували і раніше, не ризикувала. Після однієї спроби більше не мала бажання, хоча при мені інші курили в компанії часто. Жахливі враження були.
Дверной_Проем• 19 августа 2024
Мне 44, не пробовала. Я даже не знала как она пахнет, пока не оказалась в США.
бифидобактерияЖоржик• 19 августа 2024
мене пару разів друзі пригощали, а потім сказали що більше не пригощатимуть бо це переводняк :)
не розумію, автор, чого ви паритесь. алкоголь в порівнянні з маріхуаною значно гірше
На границе• 19 августа 2024
В 15, не поняла прикола вообще, не взяло. Сейчас много знакомых курят, на постоянке у меня нет желания вообще
Кондуктор автобуса• 19 августа 2024
До 15.точно не памʼятаю, років 13-14 було. Сурові 90ті. І дуже часто курили на протязі року. Потім була перева, років в 25 декілька разів. І от у цю субботу спробувала, вже не зайшло. Дуже ізмєна лупила, чуть не вмерла, більше не буду напевне 🙄
Дуняша• 19 августа 2024
лет 18 или 19, не помню
ну такое...на хи-хи пробило.
потом еще раз пробовала, но вообще никакого эффекта, наверное, травка была из одуванчика.
ну такое...на хи-хи пробило.
Борець за гаманець• 19 августа 2024
Я в шоке, сколько людей, пробовавших наркотики. Вот это статистика. Мне 32, я не пробовала ничего из наркотиков и не планирую
Купи слона• 19 августа 2024
Ответ дляБорець за гаманець
По мед показаниям вас и не спросят)
Борець за гаманець• 19 августа 2024
Ответ дляКупи слона
По мед показаниям вас и не спросят)
Тут все пробовали по медпоказаниям?
Куда_бежать• 19 августа 2024
В мои 15 все в компании курили, а кто-то употреблял и посерьезнее. Я никогда не курила. Попробовала первый раз в 24 года
Все буде Україна
• 19 августа 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Просто серіал якось так змусив задуматися на скільки це розповсюджена тема серед підлітків в нашій країні. У мене так склалося, бо я була достатньо депресивним підлітком і шукала пригод, але з 20 років я не п´ю і не курю, відповідно мене все моє оточення знає саме як людину, яка нічого не вживає і у подруг я посоромлюся запитати чи курили вони травку
Купи слона• 19 августа 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Тут все пробовали по медпоказаниям?
Трава - дело добровольное. Но вы же не планируете никакие наркотики пробовать. Вот я и говорю, что если по медпоказаниям, то ваши планы ’ни-ни’ могут быть непроизвольно нарушены. На вiку як на довгiй нивi)
Кондуктор автобуса• 19 августа 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Прям наркотик. Так, забавка. Від неї не має залежності . Донька в 20 років спробувала, не сподобались відчуття. Нічого в цьому поганого не бачу.
бифидобактерияЖоржик• 19 августа 2024
Ответ дляБорець за гаманець
це ви так думаєте що наркотики не пробували.
знали б ви скільки наркоти в простих ліках, які навіть без рецепта продаються
Чарівна патика• 19 августа 2024
У 20 з першим чоловіком покурила, зараз курю раз-два в місяць, чисто для крутого сексу, і щоб спалося чудово.
Алкоголь вперше спробувала в 13, не моє, пиво навіть не пила ніколи.
Пацан к успеху шел• 19 августа 2024
У 18. Але тоді продукт був екологічним, негативних наслідків не було. Зараз якась хімія розповсюджується, останній раз мені було дуже погано. Більше не наважуюсь, якщо не впевнена в походженні продукту.
Коко Шанель• 19 августа 2024
Муж курит каждый день после работы, уже 7 лет как и до меня курил с 15 лет. Я никогда не пробовала до знакомства с мужем, он мне как то при наших встречах сделал кальян и ни слова не сказал про травку в табаке - мне было так хреново ,что единственное что я помню кричала вызови скорую так как у меня такие глюки были мама не горюй, он только на следующий день признался гад) больше ни ни
Спілий баклажан• 19 августа 2024
У 25. Подруга зі зйомної квартири покликала в гості до своїх друзів: сімейної пари, ФОПи(косметика, побутова хімія),2 дітей були вдома, там і спробувала. Нічого не відчула, напевно із-за що на той момент вже була добряче п´яна.
І потім була можливість спробувати, але мені зранку треба було на роботу, я боялась що 2 раз може дати ну дуже неочікуваний ефект на тверезу голову. Ну і робота у мене була в пріоритеті, тому відмовилась.
Зараз мені 34, я не проти спробувати)
Спілий баклажан• 19 августа 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Не зарекайтесь. У меня наследственное заболевание, неврология, уже 5 год. Мне выписывали разные лекарства.
Даже от боли, опоясывающего герпеса выписывают препараты, которые похлеще травки.
Карбамазепин, Лирика в первый раз вырубили меня даже в минимальной дозе, от Лирики вообще было непонятное состояние, ближе к наркозу(думаю в гинекологии кололи Кетамин)
От Амантадина не могла уснуть из-за галлюцинаций именно в момент засыпания. Помогал клоназепам, после 3 ночи подряд бросила.
От Унитиола давление похоже взлетело, судя по инструкции. Перед глазами темнело, как мушки, в ушах звенело.Еле ходила в туалет. Каптопрес помог сразу.
Ответ дляЧарівна патика
Я иногда могу себе позволить сейчас, чтобы мозг расслабить) мне 41. А папа мой принимает канабидиол при Паркинсоне. Тревожность уменьшилась и спит хорошо
Allein74999• 19 августа 2024
В 24. Когда я потом узнала, что мы делали, желания пробовать еще испарилось
Борець за гаманець• 19 августа 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Ничего не видеть плохого в том, что ваш ребенок курит траву - это сильно. А почему тогда автор поста переживает, если ничего плохого нет?
Спілий баклажан• 19 августа 2024
Ответ дляLike-995b
Вы в Украине? Врач выписал? На тремор, скованность в мышцах есть эффект?
Я выше писала что у меня наследственная неврологическая болезнь. Пока ещё надеюсь на основное лечение, но эффект может быть спустя годы. Холиноблокаторы частично снимают симптомы, пока только ищу информацию о медицинском каннабисе, возможно буду пробовать. Ботулинотерапия по деньгам дорого, эффект может держаться лишь месяц-два (((