Все буде Україна• Изменено 19 августа 2024
В якому віці ви спробували травку? Або мали можливість спрбувати
Дивлюся європейські серіали про пітлітків і там покурити косячок старшекласникам як води попити. Задумалась, що в принципі я і сама травку спробувала в 15, але в мене була реально ’погана’ компанія. Моїй донці зараз 14 і я зовсім не хочу усвідомлювати, що вона теж на порозі всіх цих ’перших разів’. Але стало цікаво глянути статистику. В якому віці ви спробували травку або мали можливість спробувати (тобто наприклад в компанії вживали, вам пропонували, але ви відмовилися - скільки вам було років?)
Результат:
вже голосів:
19 (26.39%)
ніколи не було такої компанії
13 (18.06%)
16-18 років
12 (16.67%)
15-16 років
12 (16.67%)
18-20 років
8 (11.11%)
20-25 років
5 (6.94%)
після 25
3 (4.17%)
До 15 років
Потребую апгрейду• 19 августа 2024
Якийсь період (17-21 рік) біля мене постійно були люди, які самі вживають, ну і мені пропонували. Було двоє хлопців, один навіть сам вирощував. Ну і в вузі теж пропонували, там і не тільки це пропонували.
Не пробувала, думаю, це велика заслуга моїх батьків, які відповідали на всі мої питання в дитинстві щодо вживання речовин і розповідали про наслідки. Хочу їм подякувати за це знову
Я сама по собі дуууже любопитна, я думаю, без того знання, що вони дали, точно б перепробувала все.
Грушки-яблочки• 19 августа 2024
Пробовала один раз, в зрелом возрасте. Ничего особенного не ощутила, может чуть расслабление. Аромат нравится, попробовала бы ещё, чтобы узнать, как реально действует, тем более, что постоянно на нервах, хоть расслабиться.
постою_послушаю• 20 августа 2024
Нет моего варианта-компании были почти всегда такие, но я не пробовала ни разу за всю жизнь. Сейчас у дочки спросила, она говорит, что сериалы это дело такое, там часто что-то происходит, но это же не факт, что и жизни так. Не переживайте, автор