Замурмишка• 19 августа 2024
Знов питання про протеїн для дітей
Зранку задавала питання про дитину, яка не вживає м´ясо , майже в раціон, але має великі фіз нагрузки, питала про добро білка протеїном
Сьогодні була он лайн консультація з гастроентерологом
Так ось яка була його рекомендація, давати раз на день суміш кашу малиш, вона не містить пальмової олії, і наче вміст білка 12 г на 80 г каші, точно потрібно подивитися
Вперше таке почула, дуже беруть сумніви
Зі слів доктора , людей в реанімації годують саме сумішшю малиш, не малютка, а саме малиш, бо в малютці є пальмова олія. Багато білка і майже немає вуглеводів
Вперше таке почула, дуже беруть сумніви
Лама_мама• 19 августа 2024
Яка розумниця рукалице вставила? Ксб якраз є продуктом для спортсменів з найвищою біологічною цінністю
Замурмишка
• 19 августа 2024
Ответ дляЛама_мама
Вибачте, що таке ксб ?
Лама_мама• 19 августа 2024
Ответ дляЗамурмишка
Вибачте, що таке ксб ?
Концентрат сироваткового білка
Та легко!• 19 августа 2024
Ответ дляЗамурмишка
Не знаю, вже відчай в мене
Хоч бери да кидай той спорт ((
Потрібно мишечний корсет наростити, а звідки тим мижцам без білка братися.
Хоч бери да кидай той спорт ((
Автор, из смеси Малыш или Малютка можно делать конфеты, поишите рецепты, я тут кстати тоже тему создавала. Эндокринолог подсказал делать такие конфеты.
Смесь сын, естественно, не ел бы, а конфеты отлично заходят)
Брюльтик• 20 августа 2024
Автор, вы из Днепра? Мне педиатр тоже такое рекомендовала. По мне, так это полнейшая чушь
Замурмишка
• 20 августа 2024
Ответ дляБрюльтик
Ні, я з маленького міста Чернігів