Цвіпканя• 20 августа 2024

Митні платежі при пересилці комп´ютера до Польщі

Доброго ранку, дівчата!
Підкажіть, хто пересилав Новою поштою техніку вартістю більше 400 євро, коли сплачуються митні платежі : при відправці, при отриманні? Куди платити? Хочу мамі відправити до Польщі системний блок.
В танке• 20 августа 2024
Та служба, що буде пересилати, виставить рахунок при доставці
Шмоточницаца• 20 августа 2024
Я думаю лучше самим привезти
Та никада в жизни• 20 августа 2024
Ой Боже!!! Автор пишу
Два тижні забрати телевізор не можу
Відправляла з України і отримую в Польші
При самому отриманні сплатите мито курʼєру.
Мені розмитнення вийшло 450 злотих
Вартість телевізора була 250 євро
задумчивая мордочка• 20 августа 2024
Це ж б.в, тобто оформляєте як подарунок .Ви оцінюєте в мін вартість , наче 40євро і ніяких митних платежів
автор Цвіпканя • 20 августа 2024
Ответ дляШмоточницаца
Я думаю лучше самим привезти
Немає можливості везти самій. Простіше заплатити мито
Та никада в жизни• 20 августа 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Ні) неправда. Вони перевіряють і потім ціну самі сформують, навіть на бу
автор Цвіпканя • 20 августа 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Ой Боже!!! Автор пишу
Два тижні забрати телевізор не можу
Мені розмитнення вийшло 450 злотих
Вартість телевізора була 250 євро
А чого не можете забрати?
Шмоточницаца• 20 августа 2024
Ответ дляЦвіпканя
А его не повредят при перевозке
автор Цвіпканя • 20 августа 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Питання не в грошах , а в організації процесу. Рахунок значить оплачувати при отриманні?
задумчивая мордочка• 20 августа 2024
Правильно заповніть тут митну декларацію, щоб мама зайвого не платила. це можна зробити самостійно. Можете відправити в розібраному стані/запчастинами, щоб зайвих питань до б.в запчастин не було
Та никада в жизни• 20 августа 2024
Informacje dodatkowe:
Cash-Service
Przesyłka pobraniowa, prosimy przygotować - 423.00 zł

Aktualnie wybrany adres doręczenia to: ul. ADAMA MICKIEWICZA. 14 48 , 41-400.//////////////.

Odbierając przesyłkę pobraniową od kuriera możesz zapłacić gotówką lub kartą/BLIKIEM, jeżeli opcja płatności bezgotówkowej jest udostępniona przez Nadawcę.

Pozdrawiamy,
Zespół GLS

Infolinia GLS:

46 814 82 20 (koszt wg stawek operatora osoby dzwoniącej).
Godziny pracy: pon.-pt. w godzinach 7.00 - 19.00, w sob. w godzinach 7.00 - 15.00.

Odwiedź nas na http://www.gls-group.eu
автор Цвіпканя • 20 августа 2024
Ответ дляШмоточницаца
А его не повредят при перевозке
Ну, як повезе)
задумчивая мордочка• 20 августа 2024
Ответ дляЦвіпканя
Рахунок при отриманні.
Нашли в капусте• 20 августа 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Ой Боже!!! Автор пишу
Два тижні забрати телевізор не можу
Мені розмитнення вийшло 450 злотих
Вартість телевізора була 250 євро
Наверное, габаритный
автор Цвіпканя • 20 августа 2024
А кур´єр везе наприклад , за 60 Км від відділення Нової пошти? Чи є в нього термінал, для розрахунку карткою.
задумчивая мордочка• 20 августа 2024
Ответ дляЦвіпканя
Ну, як повезе)
Якщо мама там має фахівця, щоб зібрав, то відправте запчастинами , заракуєте краще ту саму материнку чи жорсткий диск( не можна, щоб він падав ), блок живлення
задумчивая мордочка• 20 августа 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Ну то в розібраному вигляді там ціни б.в. зап частин нижчі набагато, не думаю що авторка відсилатиме новий системний за 1000дол.
автор Цвіпканя • 20 августа 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Син купляв за 500 Дол сис.блок.
задумчивая мордочка• 20 августа 2024
Ответ дляЦвіпканя
Син купляв за 500 Дол сис.блок.
Ну то його вартість вже не 500дол, а розібраного ще нижча
Майор Медуза• 20 августа 2024
Отправляли системный блок Украина-Польша укрпочтой, но это было в 22 году. Заплатили курьеру при получении ок. 100 злотых
Ванна Тазиковна• 20 августа 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Варіант не пройде.
Там ідіоти?
Є гроші? Чому б не купити на місці, і не морочити голову? А цей продати в Україні)
Зараз все скажу• 20 августа 2024
автор, я в Польщі, купіть у мене ноутбук для мами - маю 2, куплені в Британії на аукціоні, живу в Глівіце, по Польщі вишлю.