всегдаДаДа• 20 августа 2024

як не переїдати ввечорі?

нажираюся саме в кінці дня - жую та жую, як не робити цього? і розумію що їм саме для развлєкаловки, а не тому що голодна, як віднайти інші развлєкаловкі?
Калинові вуста• 20 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
я вагу таку тримаю 4 роки, до того була багато років 65
Ну то значить вам нормально

автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляМальчижка
жирненька.
для 170 см і равномірному жиру - нормальна така))))
Мальчижка• 20 августа 2024
Ответ дляДа Щас же
Не прислуховуйтесь до неї. Ви що не читаєте, що автор їжу з холодильника не їсть? А інше сміття хай просто не купує.
Так і я про те. Там проблема не в кількості їжі вдома
автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляКалинові вуста
Ну то значить вам нормально
мені важкувато і труси треба нові купувати))))
Мальчижка• 20 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Нормальна така товстуха
автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляМальчижка
а реально голову вилікувати? я ж теоретично розумію як діяти, а от практично
автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляМальчижка
Нормальна така товстуха
дякую, я розумію що ви робете)))

Да Щас же• 20 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Все реально. Сила волі. Люди кидають палити, це доречі теж важко. Беріть себе в руки, перестаньте купувати шоколадки , крекери, семки купіть гарбузові і не жарені, а висушені зернятка. Це корисно, соняшникові теж корисні, якщо грам 20 і сухих.
Тумба-юмба• 20 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
моя ви зайка, це теж варіант - просто психологічно забити, я ж не дуже товста - 70 кіл усього
Не фига себе 70 кг всего
Виннипуховна• 20 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
та я смачненького хочу потім, після корисної їжі - сємки, тортик, фрукти та ін
Ну так хочется и хочется, когда худой быть захочется больше чем есть то перестанете.

И вообще - хотите есть - ешьте. Худой быть совершенно не обязательно
Виннипуховна• 20 августа 2024
Ответ дляВсе і одразу
Тогда ешьте со спокойной совестью.
автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляДа Щас же
дякую
Сусановна• 20 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
мужики мої накуплять запрєщонки
Надо всей семьей переходить на нормальное питание. Они же тоже не железные, рано или поздно организм на том питании даст сбой, как и ваш. Мужики любят пожрать, а потом помирают раньше от инсультов и инфарктов. Детям тоже не следует прививать нездоровое питание, их это тоже стороной не обойдёт. Если вы любите свою семью, то надо заботиться и об их здоровье тоже.
Да будет так• 20 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
я от і питаю досвіду - які розваги можуть бути у працюючої жіки ввечорі?
Спорт, танцы, игры, прогулки, свидания, волонтерство.

Много всего, не знаю что хотите вы. Хотя раз возник такой вопрос, то вряд ли вы что-то хотите делать на самом деле
автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляТумба-юмба
Не фига себе 70 кг всего
ну так 170, розрахунки показують норму))) але верхній її кордон
Да Щас же• 20 августа 2024
Ответ дляТумба-юмба
Не фига себе 70 кг всего
Ну комусь і не погано з такою вагою, дивлячись яка фігура. В мене зріст 168, то після 65 кг поправляюся в жопі і живіт, плечі і груди, це такий собі чупа чупс на паличці, бо ноги і руки худі))) То я до 60 себе тримаю. Хочу бути все ж таки з талією)))
автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляСусановна
синочка такий дрищ - капец, підліток і хоче солодкого
Тумба-юмба• 20 августа 2024
Займитесь спортом
автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляДа будет так

хочу, от на вихідних два дні була на тренінгу - мало їла

Виннипуховна• 20 августа 2024
Ответ дляДа будет так

Да, если б автор реально что то хотела изменить, то вечером бы пошла гулять до сна, потом душ, секс и спать, а не ела.
автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляТумба-юмба
Займитесь спортом
дякую, це прям необхідність, бо в моєму віці вже саркопенія розвивається
Мию чакри щоденно• 20 августа 2024
Ужин до 17ти. Потом только вода. С таким режимом я себе нравлюсь.
Да Щас же• 20 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
В мене підліток, то хоче заспіль мясного))) солодке хотів десь до 12, але з цим ми справлялись, просто дома не тримала, бо знала, що у школі купить, чи після школи.
Хай білка побільше їсть, солодкого меньше хотітиметься. Я роблю великі порції мясного, не тільки тушене м´ясо, а знаю, ж що не буде гріти сам те м´ясо ( я ввечері насиплю з кашою, то поїсть) , то ще і запікаю м´ясо так: рулети з індика, буженіна, просто кусок маринованої яловичини, м´ясо су-від часто роблю. О, це йому підходить: наріже собі тоненько чи товстенько помідор, огірок і їсть.
EL13• 20 августа 2024
Есть разные виды голода и надо уметь у себя их различать. Так физиологический голод (когда действительно хотим есть, еда нужна для поддрежки организма), а еще есть эмоциональный голод (например, когда Вы заедаете какие -то эмоции, убегаете от эмоций, справляетесь с помощью еды со стрссами и т.д.)
Второй вариант-компульсивное переедание, и проблема не всегда в лишнем весе.
Сусановна• 20 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
То что он дрищ не спасёт его от приобретённого вследствие диабета. Калории надо набирать сбалансированным питанием.
Все і одразу• 20 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Ну а как по другому? Силы воли не есть у вас нет. В итоге, вы все равно едите, но потом себя гнобите. Уже проще есть
Да Щас же• 20 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
У вас є в місті, де взяти велики на прокат? Ми родиною на вихідних по 4 години катаємося, є поруч з будинком ліс з гарними дорожками, то ми по дорожкам ганяємо, але можна в парку. Бо я теж лінюся в спорт зал ідти, дома чоловік зробив кімнату з тренажорами, але я там рідкий гість, як сердце підниває, то іду велотренажер кручу. А ще класна штука бассейн. Дуже тіло підтягує.
автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляДа Щас же
дякую
автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляВсе і одразу
замкнуте коло, так
автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляДа Щас же
є особистий вєлік, ні з ким кататися