всегдаДаДа• 20 августа 2024

як не переїдати ввечорі?

нажираюся саме в кінці дня - жую та жую, як не робити цього? і розумію що їм саме для развлєкаловки, а не тому що голодна, як віднайти інші развлєкаловкі?
Зубожиння• 20 августа 2024
не переедать. И всё

Да будет так• 20 августа 2024
Найти другие развлечения на вечер
Все і одразу• 20 августа 2024
Та нифига не поможет. Только брать себя в руки. Мне лично сложно очень первые 5 дней, потом втягиваюсь. Дисциплина и сила воли, мать их через так
Забула що?• 20 августа 2024
Есть больше утром и в обед, следить за нормой белка в рационе.
автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляЗубожиння
не переедать. И всё
це я розумі мозком, практично не роблю
Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 августа 2024
одна баба по тв говорила, что у нее секс, когда нет вкусненького. а у вас это- нужно с кем-то поменяться)
автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляДа будет так
Найти другие развлечения на вечер
я от і питаю досвіду - які розваги можуть бути у працюючої жіки ввечорі?

автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляВсе і одразу
та нема сили волі
Забула що?• 20 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
це я розумі мозком, практично не роблю
Уберите пока все, чем вы переедаете, никаких перекусов. Приготовили - съели. Остальной семье это тоже полезно.
автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляЗабула що?
я так намагалася, тіки підвищіла загальний колораж
Краля-Галя• 20 августа 2024
Оу, в мене є чудова вечірня тарілка. Капуста, салат, терта морква, яблуко скибками, не жирний творог, варене яйце. Жру скільки хочу і не товстію
Да Щас же• 20 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
це я розумі мозком, практично не роблю
Не купуйте багато їжі, і не наготовлюйте . Ви ж точно не вермішель жуєте увечері і не борщ.
автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляЗабула що?
вони почнуть закидуватися непотрібом
Да Щас же• 20 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Мужика заведіть, він розваже.
Забула що?• 20 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Ну лучше превышать немного, 6о правильными продуктами и в первой половине дня. Тогда это сгорает.
Еще мне помогало - хочешь есть, ложись спать.
автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляКраля-Галя
та я смачненького хочу потім, після корисної їжі - сємки, тортик, фрукти та ін
Забула що?• 20 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
вони почнуть закидуватися непотрібом
Побегут в магазин?
автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляДа Щас же
не купляю - сім´я стогне - вони худі та жручкі
Забула що?• 20 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Не покупайте их

автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляДа Щас же
Мужика заведіть, він розваже.
мужик є - книжки читає вечорами))))
Чумачечая Весна• 20 августа 2024
Їсти повноцінно на сніданок і на обід. на обід що ви їдите на вечерю. це максимальний прийом пищи. 2 перекуса якщо вам дозволено хворобами. А на вечерю салатик і білок
автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляЗабула що?
Побегут в магазин?
ага
автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляЗабула що?
Не покупайте их
мужики мої накуплять запрєщонки
Забула що?• 20 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Вы хотите ничего не менять и измениться? Такого не будет
Сусановна• 20 августа 2024
Если есть много овощей без масла, не меньше половины тарелки 3 раза в день, то у вас от жевания будут челюсти болеть и больше не захотите ничего подъедать.
Все і одразу• 20 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
та нема сили волі
Тогда ешьте со спокойной совестью.
Пишу_граммотно!• 20 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Не держіть вдома таке, це просто дурна звичка, звідки у вас вдома тортики?
Да Щас же• 20 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
мужик є - книжки читає вечорами))))
Ну то одягніться так, щоб на вас дивився, або роздягніться)) я взагалі влягаюся увечері перед сном, щоб масаж зробив, то встати і підти до холодильника не можу, а потім лєньки вже.
автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
от як переломити час цей? сніданок на роботі швидко, обід нормальний - каша, білок, салат, а ввечорі - погнала місти усе із полок
автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляЗабула що?
та хочу))0