всегдаДаДа• 20 августа 2024

як не переїдати ввечорі?

нажираюся саме в кінці дня - жую та жую, як не робити цього? і розумію що їм саме для развлєкаловки, а не тому що голодна, як віднайти інші развлєкаловкі?
автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляСусановна
Если есть много овощей без масла, не меньше половины тарелки 3 раза в день, то у вас от жевания будут челюсти болеть и больше не захотите ничего подъедать.
як варіант, дякую

Мастер Пис• 20 августа 2024
поужинали - почистили зубы и накрасили губы. и все, рот на замок
Забула що?• 20 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
ага
Тогда пусть там у магазина и едят, домой не несут, тк мама хочет похудеть. Но вообще о культуре питания нужно им тоже почитать, до добра не доведет фастфуд.
автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляВсе і одразу
Тогда ешьте со спокойной совестью.
моя ви зайка, це теж варіант - просто психологічно забити, я ж не дуже товста - 70 кіл усього
Да Щас же• 20 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
от як переломити час цей? сніданок на роботі швидко, обід нормальний - каша, білок, салат, а ввечорі - погнала місти усе із полок
Наприклад, що ви їсте увечері? І коли ви його наготовлюєте)))
Калинові вуста• 20 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
та нема сили волі
Розвивайте.Людина ж розумна.Є проблема-вирішила
автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляМастер Пис
дякую

Виннипуховна• 20 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
це я розумі мозком, практично не роблю
Спать ложитесь.
Мальчижка• 20 августа 2024
Ответ дляДа Щас же
Не купуйте багато їжі, і не наготовлюйте . Ви ж точно не вермішель жуєте увечері і не борщ.
До чого тут це. В мене завжди багато їжі чоловік і два сини.
Але я худою була завжди, люблю гарно виглядати і бути стрункою
Чумачечая Весна• 20 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
а чого вдома не поснідати або взяти повноцінний сніданок - сирникі і тощо (що можно швидко заглотнуть або сир з курагою і тощо, ліниву вівсянку у банці). А як з нервами? може це емоційне заїдання?
Виннипуховна• 20 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
я от і питаю досвіду - які розваги можуть бути у працюючої жіки ввечорі?
Секс. Каждый раз когда хочется есть начинайте смоктать .
автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляЗабула що?
завжди розповідаю, у молодісті і юності - їла як не в себе, звичка залишилася, а вага поперла уверх
Пишу_граммотно!• 20 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
мужики мої накуплять запрєщонки
Ну ось і у них уже шкідливі звички, будьте прикладом для них, тренуйте силу волі. Вони ведуть себе так само як і ви . Ніякої гастрономічної дисципліни
Да Щас же• 20 августа 2024
Ответ дляМальчижка
А ви причому до автора? Я ж не вам пораду дала.
автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляДа Щас же
перекуси - семки, крекери, персики, шоколадки))))
Чумачечая Весна• 20 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
я була 75 коли взялася за себе. так що ви худее мені навіть -)) на той час. зараз я 56 кг
автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
на антидепресантах
автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
отож, дякую
Чумачечая Весна• 20 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
на антидепресантах
а лікарь поради не дає психологічні? у вас же не в харчуванні проблема

Калинові вуста• 20 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Ну звісно.Перевалить за центнер,то буде вже важко
Да Щас же• 20 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Тобто увечері вас нормальна їжа з холодильника, таки не цікавить? Все інше ви можете не купувати. Випийте стакан кефіру, їсти не хотітемиться.
автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
дякую, мені б 64 - норм булоб для 170 см
Мальчижка• 20 августа 2024
Ответ дляДа Щас же
Це погана порада
автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
психіатр не дає
Чумачечая Весна• 20 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
психіатр не дає
так вам потрібно до психолога. харчування мозки не вправляє
Мальчижка• 20 августа 2024
Ответ длявсегдаДаДа
жирненька.
ЭкстрасенсиХаЯ• 20 августа 2024
Я ухожу с кухни. Когда рядом все время ищу че б поесть, а в спальне ложусь в кровать и все, не ем
Не покупать такое что можно поесть
автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляКалинові вуста
я вагу таку тримаю 4 роки, до того була багато років 65
Да Щас же• 20 августа 2024
Ответ дляМальчижка
Це погана порада
Не прислуховуйтесь до неї. Ви що не читаєте, що автор їжу з холодильника не їсть? А інше сміття хай просто не купує.
автор всегдаДаДа • 20 августа 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
таки треба