Голена блондинка• Изменено 20 августа 2024

Постанова на Облік 16 років.

Підскажіть мені, будь ласка.

Сину 16 років. В грудні - 17 років.
На облік військовозобов´язаних ще не ставав.

Зараз прочитала, що з 16 років будуть автоматично ставити на облік в базу Оберіг.
Використовуватись будуть дані та фото, які подавались при оформлені ID паспорта в 14 років.

Я правильно зрозуміла? Фізично йти до ТЦК сину не потрібно (як і проходити ВЛК).
Чи реєстр військовозобов´язаних - це окремо для обліку.
А в ТЦК все-таки потрібно з´явитись за приписним?
А шо сталося?• 20 августа 2024
Послухаю,поки нічого не зрозуміло

Мудрецыха мира• 20 августа 2024
Мы за границей. Сын закончил 10й класс онлайн в Украине. Учитель недавно написала, что нужно сообщить ей полностью адрес - страна, город, улица и номер дома фактического места проживания. Я не могла понять зачем это. Теперь понятно.
Пусть идут в сад. В 11 класс сын не пойдёт, никаких данных я предоставлять не буду.
Найщасливіша• 20 августа 2024
Якщо вашому сину 17 в грудні, то на облік він повинен був вже стати. Зазвичай це в школі організовано робили починаючи з січня.
автор Голена блондинка • 20 августа 2024
Ответ дляНайщасливіша
Так, син ще в школі вчиться, але з школи нічого не організовували.
В січні він лежав в стаціонарі.
А шо сталося?• 20 августа 2024
Ответ дляГолена блондинка
фото
Я уважно вивчила інформацію про експериментальний рік збору данних і постановки на облік. Так,все автоматично вноситиметься,з міграційної служби. От інфу про те чи треба йти в тцк дітям тепер- не знайшла
как тебе такое илон маск• 20 августа 2024
Ответ дляМудрецыха мира
О, аналогично недавно, тоже не поняла зачем это , ничего не написала и не собираюсь

Помогалочка• 20 августа 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Если сильно будут настаивать и манипулировать, скажите левую страну и левую школу в ней, погуглив адрес школы в той стране. Не пишите правду!
Ответ дляМудрецыха мира
Я поддерживаю Вашу позицию как мать!
Но, получаеться, если оформлял паспорт - эти данные автоматом будут для оформления на учет без вашего ведома.
Сиреневая цапля• 20 августа 2024
Автор, вивозьте сина і не грайтеся в ці інграшки з реєстром
Мудрецыха мира• 20 августа 2024
Ответ дляГолена блондинка
Я поддерживаю Вашу позицию как мать!
Наш родной город 2 года как окупирован. Пусть берут те данные))
Помогалочка• 20 августа 2024
Ответ дляСиреневая цапля
За границей , по этому постановлению, то теперь тоже мальчиков автоматом будут ставить на учет без влк и согласия, при оформлении любого паспорта в консульстве или дп документ
Теща дочки• 20 августа 2024
Я таке читала пояснення юриста
« ⁉️як це працюватиме:

кожен громадянин України в 14 років звертається за оформлення id, внаслідок чого формується індивідуальний номер в Єдиному державному демографічному реєстрації.
Якщо особі менше 14, але в неї уже є закордонний паспорт - в момент оформлення закордонного паспорта.

цей номер вказаний у закордонному паспорті, а також на id.

ℹ️Далі ДМСУ передає всю інформацію в ТЦК для постановки особи на облік, без проходження ВЛК, якщо в особи немає прописки - ТЦК, який визначений Генеральним штабом.
✔️Відповідно, рано чи пізно ви прийдете і тоді автоматично станете на облік»
Малинка• 20 августа 2024
От мені теж цікаво. В наступному році дитині робитимуть новий паспорт,а йому буде вже 17- що з тим обліком робити хз
Ответ дляСиреневая цапля
Але ж держава буде ставити без відома батьків!
Навіть якщо ми виїдемо.
Паспорт в 14 років (якраз в 2022 році) оформляли - дані автоматом підтягнуть.
У сина запланована дуже серйозна операція в Охматдиті, вже домовлено з лікарями.
За кордоном ця ж операція в рази дорожче, не потяну.
Метровий сантиметр• 20 августа 2024
Ответ дляГолена блондинка
фото
Пида@сы
Малинка• 20 августа 2024
Ответ дляМудрецыха мира
В мене та само, але мій син з 7 років за кордоном, зараз майже 17. Вчився до 9 класу онлайн також. Взагалі не могла зрозуміти навіщо в школі ці дані
Сиреневая цапля• 20 августа 2024
Ответ дляГолена блондинка
Навіть якщо ми виїдемо.
Ну тоді ставайте на облік, оперуйтеся і тримайте руку на пульсі. Надіюсь що за 2 години кордони не закриють малим, то сутки на втікти в нас будуть. А взагалі як вони забембали, люди починають ненавидіти не хуйло, а зейло. Доводять людей, що чекатимуть хуйла як спасітєля.
Салт• 20 августа 2024
Ответ дляНайщасливіша
В законі написано: в рік, коли виповнюється 17. Можна стати коли завгодно, просто в січні це централізовано оптом з воєнруком школи.

Найщасливіша• 20 августа 2024
Ответ дляСалт
Так. І зазвичай це роблять саме в січні.
Мудрецыха мира• 20 августа 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Я, конечно, уйла не жду, но на нашу власть сейчас очень злая. Сделали из страны концлагерь. Нет никакого желания возвращаться, потому что станешь бесправным. Оставят одни ’’обязанности’’.
Помогалочка• 20 августа 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Да, это истинная правда. Я уже больше ненавижу наша власть, чем рашистов. Наши так издеваются над своим народом, как никто. Сколько ж палок людям ставят в колеса, поднимают необоснованно тарифы, налоги, отбирают все права , как у последних рабов. Ненавижу их😡
Ответ дляСиреневая цапля
Створювала тему навіть не про те, щоб тікати з країни.

А чи потрібно йти фізично в ТЦК ?
Син не пішов через величезні черги там.

Кожен день якісь нововведення... не встигаєш слідкувати
Сусідка зверху• 20 августа 2024
Моєму в січні 17 років. Закордонний зробили, чим пізніше зробимо нове ID.
Закінчить 11 клас і вже будемо дивитися по обставинах
Піде зараз до школи побачимо, що казатимуть. В тцк не ходили
ЭтаваНиМожетБыть• 20 августа 2024
У меня мурашки по телу пошли после прочитанного....от уроды.....уже до детей добрались.....моему 12 , мы 2 года уже не в Украине, домой мечтает вернуться после окончания этого ужаса...но теперь вижу ,что надо думать о другом..... наши доиграются скоро ,я чувствую..
-Ань-• 20 августа 2024
Не всі чоловіки військовозобов´язані, а тільки ті, які пішли і взяли на себе військові зобов´язання (заповнивши і підписавши купу документів).
-Ань-• 20 августа 2024
До 18 років це діти, а не чоловіки.
-Ань-• 20 августа 2024
Розумні люди ходять тільки туди, куди їм треба.
Безправні особи йдуть туди, куди їх посилають.
-Ань-• 20 августа 2024
ТЦК та СП - терористичний центр катувань та силового примусу.
Це найточніша розшифровка абревіатури.
Ви впевнені, що 17-річним дітям туди треба ходити???