Що пропонуєте робити з людьми, які залишились без майна, без роботи? І переїхали в Україну. Ну от воювати не треба треба переговори, тобто віддати теріторії. Але там мильони людей, які заробляли на житло, які щось планували, у яких ще предки працювали на це майно?
Чи готові ви, ти що згодні віддати чужу землю, поступитися цим людям своєю землею, квартирою, грошима? Чи який бачите віхід. Бо нічого хорошего, якто в нас з"являться мільйони жебраків не буде - буде кримінал , заздрість, і розподіл між біженцями і людьми з житлом.
Результат:
вже голосів:
264 (54.1%)
тиць
156 (31.97%)
Ні до чого не готова
34 (6.97%)
Хай жебракують, пофіг
19 (3.89%)
Готова поступитися житлом
15 (3.07%)
Готова дати гроші
Ana Fernandes• 20 августа 2024
Люди найдут новую работу и продолжат нормальную жизнь. Почему должно быть множество нищих?
Ну и живых и со всеми конечностями будет больше. Что очень хорошо
SantaMonika• 20 августа 2024
кримінал , заздрість, і розподіл між біженцями і людьми з житлом.
Це вже як би є..
А конкретно, хтось залишиться жити на окупованих, хтось переїде на іншу території України, хтось поїде за кордон
Якщо віддати життя, то толку з того майна ? Кому воно ?
Це вже як би є..
double-mama• 20 августа 2024
Ответ дляСчасье
Ну я покинула
И вы же прекрасно знаете, что большинство не покинуло, получило паспорта и продолжает жить как и жило?
Anonimka ya• 20 августа 2024
Після закінчення війни роботи буде дуже багато. А частина людей не повернеться в Україну.
ЧупакабраЗеБест• 20 августа 2024
Ответ дляAna Fernandes
нормальную жизнь бездомного? ну ну
Ana Fernandes• 20 августа 2024
Ответ дляСчасье
Там не критична кількість була. А зараз переселенців вже дуже багато
То есть, когда немного помогать не надо было, или как?
Юся шопоголик• 20 августа 2024
Ви тільки проснулися? В нас люди з 2014 року лишаються без всього, та і з 2022 вже 2.5 роки пройшло, ні вже ви ще не зрозуміли що люди нікому не потрібні
SantaMonika• 20 августа 2024
Ответ дляAnonimka ya
Роботи і зараз багато, з зарплатами не дуже
ЧупакабраЗеБест• 20 августа 2024
Ответ дляSantaMonika
есть такое.
соискателей тьма. и все хоятт кушать.
Ответ дляlus_so
Так для цього в нас власне є держава. Гроші ми даємо у вигляді податків, є допомога від благодійників своїх і закордонних, є централізована допомога від держав-союзників. Що ви ще хочете? Держава має виконувати свої функції.
Перед державою в українців тільки обовʼязки, сама держава як і президент вам нічого не винна
Я должен только своим родителям (с)
Ana Fernandes• 20 августа 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
нормальную жизнь бездомного? ну ну
Миллионы людей живут на сьеме. Даже те, у кого есть жилье
Юся шопоголик• 20 августа 2024
Ответ дляСчасье
В смислі не критична? Майже вся Луганська область і половина Донецької + Крим то для вас не критично?
ЧупакабраЗеБест• 20 августа 2024
Ответ дляAna Fernandes
ога до первой болячки или первого увольнения.
нерентабелен? иди со своим ребенком под мост. или на вокзал.
а
Ana Fernandes• 20 августа 2024
Ответ дляСчасье
Я сама покинула Крим. Але є різниця, коли надія на повернення і коли її нема
Нет разницы. Прост строишь новую жизнь с учётом новых обстоятельствах
_Твоя_подруга• 20 августа 2024
У меня 3 квартиры в краматорске. Готова обменять их на жизнь, здоровье и свободу хотя бы трех мужчин.
Это достаточная цена?
Nathalie27• 20 августа 2024
Ответ дляСчасье
Знімають, але ж вони мають надію на повернення
То повернуться на «нові російські території» або продадуть житло і куплять там, де їм зручно. Це вже було.
_ЯгодаМалина_• 20 августа 2024
Ответ дляСчасье
Так а чего ж вы не сами не идете вызволять Крым?Все хотите чужими руками? А по теме, у нас выехало 10 млн,так что хватит места оставшимся,не волнуйтесь.