Путающаяся• 20 августа 2024
Ліквідація Приват. Підприємства
Вітаю, підкажіть будь ласка хто з таким стикався і що можна зробити. В спадок 2021 року отримала приват.підприємство, з того року в податкову нічого не надсилалося. Насправді я навіть не знаю стан підприємства до цього. Бухгалтерія відсутня взагалі. Хочу позбутися підприємства, але там були борги перед цим же підприємством. Є варіант зайнятися звичайною ліквідацією, але скільки часу і грошей це займе?.. Або ж є варіант експрес ліквідації - власником буде інша особа. Але про другий варіант я взагалі нічого не знайшла, тим паче відгуків.
ЖонДуан• 20 августа 2024
Вам бы на консультацию к хорошему бухгалтеру и/или работнику налоговой.
А не на советчице спрашивать. (Тем более вы по сути ничего и не написали, что бы можно было вам помочь)
Дуболом• 20 августа 2024
Закрити підприємство можна але вам правильно пишуть треба консультація грамотного бухгалтера який знайомий з ситуацією на цьому підприємстві щоб закрити без боргів і проблем для вас.
Путающаяся
• 20 августа 2024
Ответ дляЖонДуан
Я консультувалася і в юриста і в бухгалтера, один пропонує звичайну ліквідацію, друга- нічого не чіпати і здавати після війни пустишки в податкову 3 роки
Путающаяся
• 20 августа 2024
Ответ дляДуболом
Дуболом• 20 августа 2024
Ответ дляПутающаяся
Тільки чому вас не попередили що якщо ви три роки не подаєте звітності то можна вам впаяти штраф за не подання звітів.
Якщо є можливість ідіть на консультацію до податкової там більш конкретно вам підкажуть варіанти закриття фірми.
Залізна тьотя• 20 августа 2024
примерно 7000 грн стоит смена собственника. потом они вычищают или нули подают и либо продают чистую, либо закрывают пустую. я как то тоже интересовалась
Путающаяся
• 20 августа 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Мені пропонували за 11500 грн та 1300$, я пробила власника однієї з цих компаній, так він володіє більше 500 підприємствами, також суди, борги в реєстрах. Я більше переживаю за те щоб це мені потім боком не вилізло через якийсь час.
Непозбувна Бентега• 20 августа 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Це космічна сума за таку пустякову справу
Залізна тьотя• 20 августа 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
вы бы првесили на себя чужие активы и обязательства?
Непозбувна Бентега• 20 августа 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Чого на себе, на ліву людину