руки_Крюги• 20 августа 2024

Как увеличить доход?

Только постоянным вкладыванием в товар?
Или как вы расширялись?
Не было страшно рисковать?
Послушная• 20 августа 2024
В один прекрасный момент у Вас СТОЛЬКО товара окажется нераспроданного - обалдеете

автор руки_Крюги • 20 августа 2024
Ответ дляПослушная
За это тоже переживаю
Так что делать?
Товар нераспроданный даже сейчас есть
Не їм після шостої• 20 августа 2024
Ответ дляруки_Крюги
За это тоже переживаю
Так что делать?
Товар нераспроданный даже сейчас есть
Не давать залёживаться! Делайте распродажи.
автор руки_Крюги • 20 августа 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Делаю поверьте
А как расшириться и увеличить доход?
Ну шо не так?• 20 августа 2024
Снизить расходы или увеличить оборот, или наценку. Других секретов нет.
ША! я прийшла!• 20 августа 2024
Ответ дляруки_Крюги
Делаю поверьте
А как расшириться и увеличить доход?
У вас интернет магазин? Возможно стоит найти хорошего специалиста по рекоаме: гугл реклама и т.д.
язззззь!!!• 20 августа 2024
Я вкладала ,аби змінити середній цінник на більший . Наразі думаю про відкриття ще одного магазину стаціонарного . Містечко маленьке , середній цінник підняла до максимуму ,а як буде більший з дорожчим товаром то і попиту не буде .
автор руки_Крюги • 20 августа 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Так
Чтобы брать ХОРОШЕГО специалиста сначала нужно увеличить доход иначе весь заработок будет идти на спецаилиста
автор руки_Крюги • 20 августа 2024
Ответ дляязззззь!!!
Не було страшно вкладати?
Я так розумію, что все що заробляли все вкладали?

язззззь!!!• 20 августа 2024
Ответ дляруки_Крюги
Не було страшно вкладати?
Страшно було з самого початку, коли я позичила кошти і на оренді відкрила стаціонарний магазин на мінімалках . Через 5 років віддала борги . Все зароблене вкладала в товар .
автор руки_Крюги • 20 августа 2024
Ответ дляязззззь!!!
А жили за що?
І скільки часу вкладали по максимуму?
язззззь!!!• 20 августа 2024
Ответ дляруки_Крюги
А жили за що?
І скільки часу вкладали по максимуму?
За зароблені трохи і ще були деякі мінімальні доходи. В нуль не працював магазин ніколи, хоча у мене продавець був з відкриття магазину
автор руки_Крюги • 20 августа 2024
Ответ дляязззззь!!!
Вибачте за купу запитань
Ви задоволені результатом?
Бо я чесно дуже боюся вкладати по максимуму, але розумію що й без цього нікуди
язззззь!!!• 20 августа 2024
Ответ дляруки_Крюги
Вибачте за купу запитань
Ви задоволені результатом?
Так, задоволена. Я почала з 5 тис грн , коли купила одяг типу оптом малим 7 років тому і спробувала продати в інтернеті . Потім пішло-поїхало
автор руки_Крюги • 20 августа 2024
Ответ дляязззззь!!!
А в інстаграмі продаєте?
язззззь!!!• 20 августа 2024
Ответ дляруки_Крюги
А в інстаграмі продаєте?
Ні. Інста лише як варіант реклами магазину стаціонарного
автор руки_Крюги • 20 августа 2024
Ответ дляязззззь!!!
В мене не має стаціонарного магазину
Тільки інтернет продажі
язззззь!!!• 20 августа 2024
Ответ дляруки_Крюги
В мене не має стаціонарного магазину
Тільки інтернет продажі
У Вас торгові площадки типу пром та інші ?
SLEEP-TEX• 20 августа 2024
Нові канали продажі, вихід в офлайн, освоювати більш високі/низькі цінові категорії, спробувати знайти більш вигідних постачальників, спробувати дотичні напрямки бізнесу

автор руки_Крюги • 20 августа 2024
Ответ дляязззззь!!!
Так
автор руки_Крюги • 20 августа 2024
Ответ дляSLEEP-TEX
Офлайн точно не варіант
Бо Київ і великі торгові центри я не потяну
EcoPyjams• 23 августа 2024
Я купила ткани для пижам. Отшила образцы и выставила на продажу. приходит заказ на конкретный размер - сажусь отшиваю. Во время карантина шила маски. Сейчас начала шить постель. В крайнем случае можно распродать лоскутки на олх. А вот закупать товар ростовками я бы не решилась не в жизнь. Во-первых, неизвестно будет ли спрос, во-вторых, не было такого бюджета. Готовую одежду очень сложно продавать, шить под заказ более оптимально, что ли. Поэтому вкладываю только в ткани, а потом изготовляю товар)
автор руки_Крюги • 23 августа 2024
Ответ дляEcoPyjams
А доход устраивает?