Безсовісна кума• 20 августа 2024

Виплати для ВПО є зараз?

Дівчата, підкажіть, будь ласка. Батьки-пенсіонери виїжджають з Донецької області. Чи можуть вони розраховувати на виплати для ВПО? Чи якщо отримують пенсії, то ні? Чи які зараз умови для цих виплат?
Несу добро людям• 20 августа 2024
Для пенсионеров и инвалидов есть

Ромашка-468e• 20 августа 2024
Якщо пенсія не перевищує 9444 грн. та не має іншого житла на підконтрольній території
_Твоя_подруга• 20 августа 2024
Ответ дляНесу добро людям
Для пенсионеров и инвалидов есть
Не для всех.
Почекуха• 20 августа 2024
Неможна мати: як власність будь яке житло (навіть дачну шпаківню або собачу буду). Звісно стандартні вимоги щодо наявності депо в гривневому еквіваленті 100к, авто до 5 років, земельні ділянки.
автор Безсовісна кума • 20 августа 2024
Дякую всім!