220В• Изменено 20 августа 2024
Проблеми з пам´ятю, що пропити?
Стала , як та Рибка Дорі , пам´яті на 10 секунд . Те що було давно пам´ятаю дуже гарно , майже в деталях , що було 10 хв тому не помню, я не стара - 37 років
Записалась до ендокринолога аж на 10 вересня , що можна попити , що Вам допомагає концентруватися.
Може хтось пив ту штуку , що Матвєєва рекламує - що пам´ять в неї стала гарна , назву звісно , я вже забула (((
Баба Йога• 20 августа 2024
Готу кола, гінкго білоба. Прибрати з раціону трансжири, рафінований цукор, алкоголь і повинно вже стати легше.
220В
• 20 августа 2024
Ответ дляБаба Йога
так , трохи алкоголю є , але раз на тиждень , не багато
Зараз все скажу• 20 августа 2024
Подивіться на айхербі вітаміни для покращення когнітивних функцій.
Я зараз приймаю добавку lions mane ( тут головне не забувати про прийом). Вже місяць пью. Точно не гірше. Але ця штука має накопичувальний ефект, тому приймаю далі.
І так, ніякого алко. Вже не пью понад 2 місяці.
Lilian-nochka• 20 августа 2024
Да толком и нет нейропротекторов как таковых.вит е,в-шки,эстроген,кофе немножко мозгули защищают,кью 10,омега
Баба Йога• 20 августа 2024
Ответ для220В
Алкоголь нейротоксичний у будь-якій дозі.
Полтавська галушка• 20 августа 2024
Ответ дляЗараз все скажу
А фото можно? Бо з грибами багато є різних добавок