Запароленое одеяло• 20 августа 2024
+ Тест на вагітність в когось показував десь через тиждень після запліднення?
Света С Приветом• 20 августа 2024
якщо пізня овуляція, то так
я на 7й день вже знала, що вагітна, правда, 2га вагітність
Копирайторша• 20 августа 2024
Ответ дляХвець-тець
Он физически не может ничего еще показать
Може, у мене було ще за декілька днів до затримки
Тест зробила, бо у чоловіка був ДН і я думала можна пити вино чи не варто
Админко• 20 августа 2024
Це занадто рано.
Хоча б з 9го дня після овуляції робіть тести.
А краще з дня можливого початку місячних. Там уже точно буде ясно є вагітність чи ні
Броніки для Моніки• 20 августа 2024
може бути ще й пізня імплантація. на 9-10-11 день після овуляції
Допоможіть знайти• 20 августа 2024
Ответ дляХвець-тець
Может. Зависит от того, когда овуляция была
Хвець-тець• 20 августа 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Когда бы она не была. Если говорить о том, на каком сроке тест показывает беременность, когда ее можно определить с максимальной вероятностью, то после зачатия должно пройти 12-14 дней. В редких случаях тест на беременность может обнаружить ХГЧ в урине уже через 10 дней после полового акта, до задержки
Допоможіть знайти• 20 августа 2024
Ответ дляХвець-тець
У меня через неделю была слабая полоска
Золота орда• 21 августа 2024
Щоб точно бути впевненою, то на такому ранньому терміні варто здати хгч аналіз, але в приватній лабораторії типу Сінево (результати тоді точно будуть достовірними)