Весела моль• 20 августа 2024

Что взять с собой в дорогу на поезде? ехать 7 часов, сидя. купить негде будет

Пукимончиг• 20 августа 2024
нічого не їм зазвичай, якщо одна, воду обов’язково, кефір ще беру або йогурт питний, якщо не можете зовсім без їжі, візьміть булку якусь та їжте потроху, відіб’єте голод

я ще яблуко можу взяти, одне)
ИМХОля• 20 августа 2024
Ответ дляВесела моль
З вами все добре?
автор Весела моль • 20 августа 2024
Ответ дляКукусики
Спекла пиріг з яблуками, був хліб з намазкою. Вода. Я всеядна.
вот спасибо за идею с пирогом) надо сделать
Божий одуванчик• 20 августа 2024
7 часов я бы лично спокойно перенесла без еды, взяла бы воду и может сок. И кофе бы там брала. Ну тут такое советуют вроде как 3е суток ехать...
автор Весела моль • 20 августа 2024
Ответ дляИМХОля
З вами все добре?
да спасибо
автор Весела моль • 20 августа 2024
Ответ дляБожий одуванчик
блин а мне это долго) это же по сути и завтрак и обед.
Синди Кроуфорд• 20 августа 2024
Бананы, печенье, водичка. 7 часов, это немного.
пані Солоха• 20 августа 2024
Ответ дляВесела моль
То ви мабуть тільки кров смокчете ну десь в тамбурі курця якогось зловите... Вже який буде...
Бентливуман• 20 августа 2024
Не берите то, что имеет сильные ароматы. То есть никаких яиц, курицы гриль и т.д. Вода, питьевой йогурт, печенье, злаковые батончики, бананы
Звоночек• 20 августа 2024
Ответ дляРуда ліса
булки, отбивные, орехи, дочке налистники давала с творогом грызть....
Кайф: орехи в зубах, творог в зубах, воняет мясным) Шикарный совет
Файна пані• 20 августа 2024
Варену курку не можна нікуди брати. Це бактеріальна загроза. Вона зкисає вже за пару годин. Не розумію, хто таке радить взагалі.
Тишком_нишком• 20 августа 2024
Я бы взяла выпечку готовую, типа слоек. А дальше уже, что любите
Sweet_Cat• 20 августа 2024
Автор,я брала миті помідори чері,порізану ковбасу в запаяній магазинній упаковці,йогурт,банани,питну воду,снікерс (обожнюю снікерси), горішки кш´ю та мигдаль
Відкривала запаяний пакет з ковбасою і з помідорами з´їдала за раз
Купувала каву і пила її з снікерсом
julia-678c• 20 августа 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Люди, что с вами? Это сайт для общения и каждый может спросить все что захочет. Если вам не хочется отвечать, не отвечайте.
И да, все бывает в первый раз, человек вполне мог не иметь такого опыта поездок.
По теме - вода, орешки, варёные яйца, варёная курица, снеки, печенье, яблоки.
Ну какие яйца? Вы ещё мойву жареную предложите
Я такая наивная• 20 августа 2024
Вода, в таку спеку я ще й одну пляшку просто заморожую в лід, воан поступово тане - і є холодна вода. Якась соломка чи кріспи + фрукти (але нетекучі - яблука, тверді нектарини, якщо виноград - у судочку), бебі-морква. Мені й доньці досить. Якщо прямо любителі щось гризти - ну, можна горішки якісь, сир або на кшталт пармезану, або в оцих червоних порційних шайбах, щоб воно не потекло. Власне все. 7 годин досить небагато
Крижана бурулька• 20 августа 2024
Ответ дляjulia-678c
Вы можете не брать
Дуболом• 20 августа 2024
Ответ дляSweet_Cat
Купувала каву і пила її з снікерсом
Я їхала 42 години в автобусі, і то менше їжі брала. Люди, ви реально 7 годин не можете пережить? Ну булку і сок купіть, горішки шоб погризти щось, печиво .
дама_из_декрета• 20 августа 2024
Каклєти і варені яйця
julia-678c• 20 августа 2024
Ответ длядама_из_декрета
Каклєти і варені яйця
И селедку с молоком
zztop-b844• 20 августа 2024
10 яиц
Курица заречная
Колбаса ск
12 котлет
Шуба
Огурцы помидоры
Водка 2 Бут
Кола
На десерт шампанское, шоколад, тортик
Я такая наивная• 20 августа 2024
Ответ дляБожий одуванчик
от теж не зрозумла. у поїзд Київ-Киишинів (а там 18+ годин, а в реалі ще й запізнення було) н адвох з донькою-підлітком нам вистачило 2 бутерброда (їх зʼїли увечері, поки вони лежали в термопакеті біля замороженої води), 2 банани, вода, пачка соломки невеличка. пакетик горіхової суміші так і пролежав у сумці навіть невідкритим. Більше того, з поїзда не побігли відразу їсти, ще погуляли містом, вирішили деякі справи, а їли пізніше. ніхто не вмер. а тут 7 годин
Sweet_Cat• 20 августа 2024
Ответ дляДуболом
а я не можу довго не їсти
воно так наче здається,що небагато часу в дорозі і можна прожить на воді
а тоді сусіди починають щось їсти і все -їсти хочеться і мені
крім того,є захворювання,при яких треба їсти мало,але часто.Не допускати відчуття голоду
Sweet_Cat• 20 августа 2024
Ответ дляЯ такая наивная
всі люди різні
julia-678c• 20 августа 2024
Ответ дляzztop-b844
10 яиц
Курица заречная
Колбаса ск
12 котлет
Шуба
Огурцы помидоры
Водка 2 Бут
Кола
На десерт шампанское, шоколад, тортик
Какое-то скудное меню у вас. А где же запеченый поросенок на вертеле, фаршированый судак?
Sweet_Cat• 20 августа 2024
дівчата,в мене ще лайфхак-варю овсяну кашу на молоці(рідку), заливаю її гарячою в термочашку.І на такій каші можу реально прожити пів дня ! Роблю так,коли зранку треба йти в лікарню і не можна перед візитом до лікаря їсти
Я такая наивная• 20 августа 2024
Ответ дляSweet_Cat
всі люди різні
ну. але ж 7 годин. я описала те, що реально зʼїлося зʼїлося за 19 годин двома практично дорослими (доньці 16, зріст там уже 170+), навіть на всі різні запас у понад 2 рази по часу
Виннипуховна• 20 августа 2024
Одна я в 7 часовую дорогу не беру еду? Воды достаточно, ну орешки от скуки...
Sweet_Cat• 20 августа 2024
Ответ дляЯ такая наивная
до тих семи годин в автобусі ще треба додати мінімум годину на дорогу до автобуса і навряд чи людина буде їсти прям перед виходом з дому.Тобто реально це виходить годин 9-10
zztop-b844• 20 августа 2024
Ответ дляjulia-678c
Ну это не в ЖД теме,
А вот баночка шпротов (которую перевернут при торможении поезда или просто выходя на перекур в тамбур), пару таранок к пиву и арбузик лишними не будут
Я такая наивная• 20 августа 2024
Ответ дляSweet_Cat
а поїзди від підʼїзду відправляються? до моїх 19 кишинівському ще було 2-3 години дороги, бо ми взагалі тоді їхали з-за міста + час на проходження рамок на вокзалі, пошук колії та ін. Розумію, що так. у мене немає культу їжі, але часто падає тиск. тут все ок було. Зараз ще така спека, оці всі йогурти, мʼяса-ковбачи ризик травонутися