Шиворот Навыворот• 20 августа 2024

Англійська мова у 7 років. Скільки разів на тиждень займаються ваші діти?

Дитина займається в All right. Зараз маю проплатити курс наперед, і обрати пакет з кількістю занять. Зараз на канікулах дитина займається по 3 рази на тиждень (25 хвилин - урок) . Але не знаю чи витримає таке коли буде школа (ще займається танцями). Дитині у школі важко. І в першому класі вона після неї була як вичавлений лимон. У школі англійська двічі на тиждень. В школі англійська поганенька. Вчать за Family and Friends, але у вчителя сильний акцент і специфічна поведінка (кричить на дітей)

А скільки разів на тиждень займаються англійською ваші діти? Допоможіть зорієнтуватися, будь ласка. Достатньо двох разів? Чи щоб було ефективно має бути три?

Зазделегідь дякую
Парасюха• 20 августа 2024
Ну у моего неделя расписана, поэтому занимается раз в неделю в субботу 2,5 часа с 10 до 12:30, у нас других вариантов нет

Безлім на все• 20 августа 2024
Бідні діти
Безпорадна Кроко• 20 августа 2024
В начальной школе не гружу отдельно английским , хватает то что в школе 3 раза в неделю и домашние задания школа с английским уклоном . В начальной школе упор делаю на спорт и кружки то что нравится
Копирайторша• 20 августа 2024
Не знаю. Сколько в школе есть уроков- столько и занимается
Угги_в_горошек• 20 августа 2024
Смотря за чем вам ?
Просто так без цели берите минимум, говорит ребенок все равно от такого обучения не будет на Английском
автор Шиворот Навыворот • 20 августа 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ей очень нравится английский. Остальное заходит на 5 уроков максимум.
Угги_в_горошек• 20 августа 2024
Напишу про своего ребенка
5 лет - 3 раза в неделю 45 минут
6-9 лет 3 раза в неделю 60 минут и клуб на выходных для общения
10-12 лет индивидуальные
В 12 перешла на обучение на Английском в Английской школе

_Alekssandra_• 20 августа 2024
Исходите из того, что в данный момент нужно. Мой ребёнок начал ходить на английский во 2м классе, 7 лет было. 3 раза в неделю по часу. Очень хорошая школа была рядом, но он не дотягивал. Поэтому поначалу ещё и репетитор был. Пару месяцев. Школьную программу значительно обогнал, проблема с английским была решена. Всё время ходил 3 раза в неделю по часу. Вот с начала войны запустил. Не ходит вообще, есть другие приоритеты, времени на английский пока нет. Ну и желания у него.
Лялька в колисці• 20 августа 2024
А якого ефекту ви чекаєте? 1-2 рази на тиждень для загального розвитку достатньо
Пушкининиана• 20 августа 2024
Не витрачайте надарма гроші. Краще в старших класах взяти хорошого репетитора/школу. Прогрес в рази кращий. Поки достатньо школи + мультики. Можете самі з дитиною по будь якому підручнику займатись додатково, там базова англійська.
Я займалась по Френдс енд Фемелі( в мене інтермедіейт була) з дочкою 2 рази в тиждень. Що дало їй базу. В англомовній країні за два роки вона говорить практично як нейтів, зарас перевели в клас для обдарованих дітей з англійської мови:))) Але то все залежить від здібностей дитини. Деякі діти тут за два роки не мають такого прогресу. Точніше, більшість немають.
ДелайКак_Я• 20 августа 2024
Ответ дляПушкининиана
Интермедиэйт
Червона калина• 21 августа 2024
2 рази на тиждень по 25 хв. це мінімум. Менше взагалі немає чого ходити, більше за бажанням.
З понеділка на дієті• 21 августа 2024
З 4 років по 1 годині 2 рази на тиждень.