Ума Палата• 21 августа 2024
Ви готові більше ходити пішки, щоб схуднути?
Я особисто поки себе змусити не можу, ліньки.
Ума Палата
• 21 августа 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Ну то ваші справи. Мої всі знайомі займаються спортом, ходьбою, прогулянками на веліках. У всіх авто. Ми навіть їздимо у ліс, щоб на веліках день провести. З родиною їздимо на веліках теж. Я люблю активність. Авто в мене, як необхідність, а не покататися типу прогулянки.
У мене 2 подружки поруч живуть, теж діти по 12 років, усі навіть у вихідний їздять на авто куди треба. Всім ліньки пішки ходити. А гуляти, наприклад, у кафе за місто все на машинах.
Ответ дляСунуся в чужі справи
400 метров, я серьезно )) я готова заниматься дома физ нагрузками, но только не ходить. Но да, я прибавила, но я высокая , поэтому более менее выглядит. Хотя сейчас , пытаюсь скидывать)
Напиши в личку плиз
Чучало яблуні• 21 августа 2024
Готова хоч з ранку до ночі ходити, якщо хтось за мене буде заробляти гроші та виконувати інші обовʼязки
Чучало яблуні• 21 августа 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Ем мало и 2 раза в день, пью много воды. Занимаюсь ходьбой - на дорожке под горку - по 2 часа ежедневно. И....ни-хре-на!
Ем мало - это и есть отгадка
тогдалия• 21 августа 2024
Ответ дляСама вумна тутички
То же самое
Я инженер, меряю от 1• 21 августа 2024
Ви настільки наївна?
Від ходьби габарити не знімаются,а от від закритого систематичного рота так
Я инженер, меряю от 1• 21 августа 2024
Ответ дляУма Палата
Вот это вы даете, я как машинку купила от силы 1,5 км прохожу и то это максимум
Ви не схуднете ходьбою ну просто ніяк , тільки дефіцит калорій та тренування в залі по дві -три години
Головний кошак• 21 августа 2024
Ответ дляУма Палата
Считаете плохо что я на машинке езжу?
А пешком ходить за вас кто будет?))))
Ответ дляГоловний кошак
А пешком ходить за вас кто будет?))))
Не знаю) я за рулем в пробке сижу обычно))
Сама вумна тутички• 21 августа 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Ем мало - это и есть отгадка
Неправда. Я разные варианты пробовала. Эффект тот же - нулевой.
У меня со щитовидной проблема, но врач не признает это. В двух странах после Украины признавали, а третьей - нет. Вес на месте или набирается. Пробовала спецпитание, чтобы с тренировками совмещать, - там набор с рационом подобран - дорого, а толку ноль. Так что не в количестве еды проблема.
Чучало яблуні• 21 августа 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Не буду Вам объяснять
Сама вумна тутички• 21 августа 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Не буду Вам объяснять
И не надо, вы неправы. С тренером уже проходили многое. Фигня все в моем случае конкретно. До родов я весила 45 кг и ела, что хотела, не поправляясь. А потом гормональный фон поменялся и никаким питанием, тренировками в зале, вес не убирается. Вообще.
Чучало яблуні• 21 августа 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Корректируется питанием. Надо не с тренером, а с диетологом или врачом. Ём мало - это путь к полноте и болезням. Надо есть достаточно много и правильно.
Соображалочка• 21 августа 2024
Ответ дляМольфарочка
Ужас
Вы на работу в соседнюю область ходите?
Это мой самый минимум, обычно 15-18 000 шагов. Много хожу, люблю ходить, с ребёнком гуляю много, не работаю. Это телефон столько показывает, по квартире ещё много хожу, бегаю, не знаю сколько, нужен браслет.
Кружите меня,кружите• 21 августа 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Треба їсти тричі в день, щоб худнути.
Так мені ендокринолог сказала.
Головний кошак• 21 августа 2024
Ответ дляNatashka87m
Вы ж похудеть хотите)))
Просто каралева• 21 августа 2024
Ответ дляУма Палата
Считаете плохо что я на машинке езжу?
Я специально раньше выхожу из машины и иду домой пешком, а муж едет. Он толстый - я нет. Нахаживаю в день по 10 тыс шагов.
После 18• 21 августа 2024
Мені не лінь, тому що мета - прогулятися з подругами, сходити в якесь місце. Ось наприклад, до кінотеатру і назад до мого дому - це 7 тис кроків, поряд є величезний ЖК з красивими будинками, кафешками, фонтаном і рослинами, то можу ще туди гулять. Якби по полю ходить, то мабуть було б лінь
После 18• 21 августа 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Кроки і навіть спортзал це не про схуднення-це активність. Схуднення -це харчування і точка.
Спорт без харчування -результату не буде або майже не буде. Харчування, навіть без спорту -однозначно буде результат!
Ну активність теж прискорює схуднення, це ж витрата калорій. Як і навпаки - не рухаєшся і починаєш попоавлятися
Дона Ко Ко• 21 августа 2024
Живу в великому місті, тут такі відстані що кожен день стабільно 10 тис, вчора 17 тис було,так,худну, стараюсь не переїдати і їсти повноцінно
Мозговая пилочка• 21 августа 2024
Ответ дляПосле 18
На скільки? Тим паче від темпу залежить, , ми ж не про 10тис під час бігу?!. Більшість взагалі по лічильнику рахують всі кроки за день в тому числі від дивану до холодильника
Сонечко• 21 августа 2024
біг - близько 8 км. 5 разів в тиждень
ходьба - десь 6 км
іноді велосипед близько 20 км
або плавання близько години.
і я вважаю себе товстою і лінивою
ходьба - десь 6 км
іноді велосипед близько 20 км
або плавання близько години.
і я вважаю себе товстою і лінивою
Сама вумна тутички• 23 августа 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Треба їсти тричі в день, щоб худнути.
Так мені ендокринолог сказала.
Їла. Вага на місці стояла, нічого не змінилося