Візьмемо 20 знайомих вам людей. Включаючи сімʼю, колег, друзів, знайомих, сусідів і так далі. Скільки із 20 наприклад?
Все буде Україна• 21 августа 2024
2.муж и подруга. И один может двумя сразу и есть и писать и даже рисовать.
к.Буланова• 21 августа 2024
Донька і племінниця,тітка(бита,перевчена-не перевчили,лише пише правою)
Та_все_ок_будет• 21 августа 2024
я левша. больше никого лично не знаю. в классе всегда была одна я левша, и на всех работах тоже.
Чумацький Шлях• 21 августа 2024
Я лівша.І моя дитина.Серед моїх знайомих більше таких унікальних немає