ЦібаФу• 21 августа 2024
Кому 43-летнего мужчину, желающего семью?
По-моему, он находится в Польше.
Попался пост его об одиночестве (см скрины).
Валентина Перешивайлова ви думаєте в мене бажання немає?!? Скоро верещати😆😅 буду🫢, але....
Час летить не на мою користь, я це прекрасно, розумію.....
І як знайти жінку якій би я підійшов??? Оце теж проблема катастрофічна причому!!!!! Я нехочу так - аби була..., бо повинні бути присутні хочаб мінімальні почуття і: ріст, вік, можливість фізично зустрітися відіграють важливу роль.
В жінок є свої вимоги до обранця і там ТТХ чоловікові треба мати неаби які, повірте мені (хіба пиячку найти то та, то без проблем)..... Якби все так легко булоб, еех...
Фізично ті з яким я знайомий, лише говорять мені який я класний і симпатичний... А коли я пропоную стосунки, то лише одне відповідають: та нащо тобі я така-сяка, ти собі кращу пошукай. Або нас розділяють сотні кілометрів і зайнятість (робота) кожного. От і все створення сім´ї🥺😢
Проблема це моя, яку я вирішити неможу..... залишається змиритись з одинокістью, нажаль...
Вот профиль:
Может, кто познакомится из советчиц.
Вот профиль:
Может, кто познакомится из советчиц.
Знаю бакси• 21 августа 2024
Ответ дляПупс
Там у них свои приколы.
Они все ненавидят женщин, но как только какой-то несчастный заполучает настоящую живую женщину, он забывает все принципы и валит с форума)
И оставшиеся его ненавидят)
Да бывала я у них на форуме. Там 99% просто люди с психическими расстройствами. И 1% случайно заблудившиеся, но эти быстро форум покидают )
Пупс• 21 августа 2024
Ответ дляПтица секретарь
А как делала у сиса? Все гуд с женщинами?
Честно не могу понять на что такие мужчины расчитывают.
Его жена бывшая кинула, все годы наставляла рога, потом пыталась квартиру отсудить, но не вышло.
Так что он реальный клиент, годами там висит.
Мы проявили интерес и он не смог устоять перед женщинами, все рассказал и показал)
Правильно_Валерчик• 21 августа 2024
Ответ дляПупс
Там у них свои приколы.
И оставшиеся его ненавидят)
причем этой женщиной оказывается на 15 лет старше их любимая ´рсп´ 90 кг (если повезет)
Пупс• 21 августа 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
ДА!
Ответ дляЯ не тону
Я не про це. В любому віці. Красунчики, та просто симпатичні цікаві мужчини не шукають сім´ю. Якщо чоловік шукає жінку саме для створення сім´ї, то то вже явно в нього нульовий успіх у жінок і він намагається привабити хоча б ’серйозними намірами’. Типу, ну нехай я страшний, сумний, бідний, але зате я готовий женитися)
Я трохи не про те (або про те, але іншими словами)
в 43 р. - вже далеко не красень (якщо не займається собою і нема генетичної краси)
І якщо не створив сім’ю до 43 (як випливає з допису), то вважається, що в 43 - вже ’краса не головне’, головне - надійність, стриманість, відсутність шкідливих звичок, якийсь матеріальний статок,...
Викликаю на дебати• 21 августа 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Приватне листування виставляти на загал - це дно. Хто б цей чоловік не був.
Це не приватне листування. Це його відповідь на фб під якимось загальнодоступним постом
Ответ дляЗнаю бакси
Та більшість там нормальних і без розладів
Просто тут тролів 50%, а там - 95% і одне перед одним намагаються ’перетролити’)).
Ну і тут - різні теми, а там - чітко одна спрямованість, навіть на релігійні/політичні теми не ’сруться’))). Але і менше бахвальства ’хто більше заробляє’
Тролізм, але чітко на одну тему.
Після прочтання п’ятої теми там вже стає нецікаво - ВСІ теми і дописи - ідентичні
Тролізм, але чітко на одну тему.
МадамОхмури• 21 августа 2024
Ответ дляПупс
Там у них свои приколы.
И оставшиеся его ненавидят)
Угар😂
Пупс• 21 августа 2024
Ответ дляПтица секретарь
Объективно он мог бы найти женщину.
Только ему 35, разведен, платит алименты, сисадмин, не пьет/не курит/не гуляет, внешне средний, своя трешка.
То есть женщина 30-40, симпатичная, с ребенком вполне бы нашлась.
Но он хочет 20-25, не бывшую замужем и без детей и красивую, а так не получится
Телефон Рубика• 21 августа 2024
Ответ дляПупс
Он неадеквашка, к бабке не ходи
Мужик, который использует !!!!!!, ????? и ......... - всегда малахольный и притрушенный.
Неудивительно, что женщины от него шарахаются
мдя)))
Телефон Рубика• 21 августа 2024
Ответ дляviter33
Поправка - якщо до 43 р. не створив сім’ю
а що не буває сором’язливих, неконтактних, людей з комплексами (зараз кожен 2)
Шкідлива молекула• 21 августа 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Та чего далеко ходить . У нас Фисташка с того форума. можно почитать его темы и никуда не идти.
А можно ссылку?
Знаю бакси• 21 августа 2024
Ответ дляМадамОхмури
Нормальний такий, варто спробувати дівчата.
Справа в тім, що іноді нормальних чоловіків не помічають, потрібен арбузер
Ну хорошо одна не заметила нормального мужчину, вторая, но обязательно заметит третья...десятая. Не все женщины любят абьюзеров и мудаков. Но тут за 43 года ни одна не заметила?
Знаю бакси• 21 августа 2024
Ответ дляviter33
Тролізм, але чітко на одну тему.
Нормальные там не сидят годами.
Знаю бакси• 21 августа 2024
Ответ дляПупс
Объективно он мог бы найти женщину.
И наверняка , чтобы на эту красивую не тратиться и не жениться и чтобы она молчала в тряпочку и слушалась господина )
Ответ дляТелефон Рубика
До 43 - не буває
’по любому’ ж не на острові живе - вчився десь, працював, працює, ще якісь контакти з людьми.
Навіть при ’сильній інтровертності’ десь з кимось би зав’язалися стосунки і неодноразово
Якщо до 43 р. не було постійних стосунків, шлюбу , сім’ї - 99% ’щось не так’
Знаю бакси• 21 августа 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Ну этот явно не из стеснительных и скромных. Если он уже выставляет требования по весу, возрасту, росту и так далее.
Знаю бакси• 21 августа 2024
Ответ дляivareka
может кто и познакомится, и найдет свое счастье, а вы ржите дальше
Да кто- то наверняка клюнет . Проблема в том , что он на любую клюшувшую не согласен, у него свои требования. А вот тянет ли он на тех женщин кого - он хочет, другой вопрос.
ЦібаФу
• 21 августа 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
В профілі є
Так это ж надо в профиль сходить:) Вы шо таке кажете?! )))
ЦібаФу
• 21 августа 2024
Ответ дляЯ не тону
З життєвого досвіду - якщо чоловік бажає сім´ю, то на фото там ні на що дивитися. От чомусь завжди так
Как по мне - вполне симпатичный. Просто не мой тип и мне 49.
ЦібаФу
• 21 августа 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Мне показалось, этот Иван такой.
ЦібаФу
• 21 августа 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Я не увидела требований. А желание, чтоб совпали по весу-росту - увидела. И это понятно.
ЦібаФу
• 21 августа 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Дно - это ляпнуть лишь бы ляпнуть))))
ЦібаФу
• 21 августа 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Саме так. Хоч хтось читати вміє:) Та користувптись фб.
ЦібаФу
• 21 августа 2024
Ответ дляМадамОхмури
Я вас рбожнюю!!! В свої 49 я це зрозуміла, набувшись з власно стучащими по столу кулаком:(
ЦібаФу
• 21 августа 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Ну и проходите мимо, значит.
Я б попробовпла, если б была помладше. Хотя и не срвсем мрй тип. Но умный, мысли излагает хорошо и симпатично-позитивный.
ЦібаФу
• 21 августа 2024
Ответ дляЗнаю бакси
В профиль не пойду, но не поверю , что здоровый, симпатичный, нормально зарабатывающий , приятный в общении мужчина до 43 лет так и не смог найти подходящую женщину и создать семью, если хотел. Значит либо у него запросы не по его внешности , возрасту и карману, - может он хочет молодых, красивых и на 20 лет моложе , либо проблемы с коммуникацией, характером , финансами. Но наши женщины и безработных подбирают.
Не читал, но осуждаю.
Вы не пойдете. А тут столько тем от ищущих мужчину! И по уму это явно не наш местный дрочик.
Телефон Рубика• 21 августа 2024
Ви - молодець, що дали ориєнтир, дивись найдеться його жінка, яку він буде кохати і цінити, бо стільки років шукає її.