Напланетянка• Изменено 21 августа 2024

Який в мене тип фігури? Чи є тут тренери?

Над чим порадите працювати? Збираюсь в зал. До цього тількі танці та стретчінг
Hench• 21 августа 2024
Тип фігури у вас - єб@бельная.👍
Говорю-балакаю• 21 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Дівчина молода.
Обрати якийсь циганський купальник у такі квіти її ж щось сподвигло. Відсутність смаку.
Мати гарне волосся й завʼязати в дивну косу…
Плюс додати б окуляри і нормальну позу й не було б такого відчуття.
Гарна, приємна дівчина, але не вистачає аксесуарів нормальних.
Зараз такі шляпки пляжні є, що була б богинею, а не оце, що бачимо на фото.

Трохи різкувато вийшло, але суть зрозуміла)) й можливо авторку це надихне передивитись свій гардероб. З такою фігурою покоряти має всіх))
Я впевнена, що у дівчини є фото в одязі, по яким можна судити про смак і образи, тут же дівчина питає про фігуру, і показує фігуру, у купальнику, не образ, які шляпи і окуляри в морі, ви без аксесуарів не купаєтесь? Ну і до чого взагалі це тут, питала дівчина про інше. Це так не виховано, недоречно, і смішно
МаринаХ28• 21 августа 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Вам правда интересно смотреть на незнакомых теток? Зачем вам еще чьи-то фотки?
Хочу увидеть идеал красоты😅
Верочка 100%• 21 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Дівчина молода.

Розділ ’поради з нафталінової шафки’ - все загнати в шаблони, обмежити всіх і вся своїм куценьким світоглядом. А оці ’окуляри і шляпки’ - це просто ....
дамаАмстердама• 21 августа 2024
Ответ дляАленький носочек
Вам би стиліста, а не тренера
Хорошого перукаря))
Бо фігура у вас нормальна, але образ вцілому- село селом, вибачте
Ви така молода, а виглядаєте дивно
А ви вмієте заплітати колосок?
Ксерокопия ночи• 21 августа 2024
Ответ дляГаля-краля
Від природи у вас красива фігура, але трохи не прокачана, то це вспортивний зал, але вцілому досить приваблива.
Вы красивых фигур не видели ?
дамаАмстердама• 21 августа 2024
Вам нужно чаще делать приседания
Розбещена цяточка• 21 августа 2024
Ой,дитино, живи поки не заморочуйся
Orisana• 21 августа 2024
Ответ дляМаринаХ28
От ті хто ставить «👎🏼» хотілося б глянуть на цих ідеалів та ікон 😅
Ну реально.
Чтобы некрасивое назвать некрасивым, вовсе необязательно самой быть при этом красавицей. Судьи в фигурном катании, например, иногда даже не умеют катаются на коньках: им для оценки важно знать правила и систему оценивания, технические элементы и их стоимость и прочее. Кинокритики сами не являются режиссерами и актерами, а ресторанный критик или дегустатор - не приготовят лучше шеф - повара.
МаринаХ28• 21 августа 2024
Ответ дляOrisana
Ну конечно, теперь буду знать, что здесь все судьи и знают что к чему☺️
Вмію заміряти найкраще• 21 августа 2024
Ответ дляВерочка 100%
Окуляри celine і шляпка від Багінського це що? Продовжіть свою думку.
Може піду викину)))
Гадаю_По_шнуркам• 21 августа 2024
Гарна фігура. Над пресом і попереком ніколи не зайвим буде попрацювати. Я би спробувала тренажери бажано в якомусь центрі з реабілітологами, що спеціалізується на вертебрології та інших галузях роботи над опірно-рухомим апаратам (наприклад, у Києві це Інститут вертебрології та реабілітації). І це буде дешевше за спортзал із сумнівної кваліфікації тренером.
Ще можна йогу. Такий напрямок як аштанга-йога націлений на силові та кардіо-вправи. Гарно вчить контролю тіла, зміцнює м´язи, ну і для спини дуже добре.
Вкаблучках• 21 августа 2024
От ці зарази налетіли. Закривайте тему. Ви красуня. Фігура шикарна, волосся красиве. А в залі в спортивному одязі будете ще більше сексі.
Леннон_Жив!• 21 августа 2024
Ответ дляOrisana
Всі люди, про яких ви написали, є професіоналами своєї справи. Зазвичай саме причетні до того, що критикують.
А тут непрофесіонали

Думку висказати можна - це форум. Але нав´язувати щось? Наприклад писати, що потрібна шляпка, а колосок не годиться. Не годиться для пого? Хто таке постановив? Комусь негодиться, а комусь навпаки класно. Так само як купальник в квітах.
Біток чи ефір?• 21 августа 2024
Автор, фото малоинформативны.
Фигура хорошая, но тип фигуры непонятен.
Белая котичка• 21 августа 2024
Ответ дляНапланетянка
Спасибо большое, но качество тела далеко не айс , да и силовые нужны организму . Просто вопрос с чего начинать. Я бы хотела набрать в нужных местах и скинуть в не нужных 😅
Автор, фото не информативно. Вы собрались в тренажёрный? У вас есть какое-то представление того что вам нужно. Вам должны провести пробное занятие. Вы можете обсудить с несколькими тренерами цель и методы. Сравнить и выбрать. Я бы вам советовала не бросать виды тренировок которые были до зала. А добавить зал. Так вы компенсируете ошибки тренеров пока не найдёте подходящего. Я не знаю чего вы хотите от тренеровок и для чего вам это. И если вы хотите консультацию по фото, то делать их нужно стоя прямо чтобы видно было все что нужно внести в программу.