КараПузовна• 21 августа 2024
Мне нравится имя Виктор
и я хотела бы назвать так своего сына. И знаете что. С меня тянет прикол даже родная мать, про подруг я молчу.
Мне может кто-то объяснить, что реально сейчас Викторами не называют и это кринжатина? Мне кажется это имя на все времена… классика так сказать
Руда ліса• 21 августа 2024
Мені подобається це ім´я, але не подобається,як Вікторів скорочено називають Вітя. Також подобається ім´я Дмитро,але коли називають людину Діма ні.
Перекус беру завжди• 21 августа 2024
У меня сын Виктор, 6 лет. Второго не встречали в детских коллективах
КараПузовна
• 21 августа 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Ну і правда ж нормально всі реагують на імʼя? А то по версії моїх дівчат, в наш час з маленького хлопчика Віктора будуть насміхаться 😐
Так точно!• 21 августа 2024
Ответ дляРуда ліса
Можна називати Вік. В мене знайомого так всі називають.
КараПузовна
• 21 августа 2024
Ответ дляРуда ліса
Але ж оце, шо Вітя типу смішно нам же навʼязали. Тобто, чим краще Міша ніж Вітя…
Перекус беру завжди• 21 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
В связи с чем насмехаться? Я искренне не понимаю что смешного
Так точно!• 21 августа 2024
Ответ дляНевловимий Джо
фото
Друже Віктор, я так давно тебе не бачила🤣
КараПузовна
• 21 августа 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Ну от і я намагаюсь зрозуміти. По правді, я в шоці, це ми з дівчатами обговорювали цю тему і вони на смех підняли, що мені подобається імʼя Віктор і що я б не проти так колись сина назвати
Маурита• 21 августа 2024
Мне не нравится. Но называйте как хотите. Для меня Виктор сразу ассоциация Янукович, Медведчук и прочая мразь.
ША! я прийшла!• 21 августа 2024
Раніше було мега популярне, в мене батько, дядько ще купа знайомих але всі похилого віку. Взагалі мода на все циклічна на імена в тому числі, так що можете називати сміливо.
Невловимий Джо• 21 августа 2024
Автор, я не знаю, кого ви там згадуєте, а мені один Віктор на думці😆
А взагалі ім´я,як ім´я. Моя дв.сесьра сина Платоном назвала.
У сусідки дочка Аіда, сіім років
Поганих імен не існує , просто є придурки,які з імен насміхаються
У сусідки дочка Аіда, сіім років
КараПузовна
• 21 августа 2024
Ответ дляМаурита
Тут не так вопрос о том чтоб называть. Я просто возмущена, что они с меня посмеялись. Ну типа, это ж дело вкуса…
ША! я прийшла!• 21 августа 2024
Ответ дляНевловимий Джо
У сусідки дочка Аіда, сіім років
Платонів зараз повно, так як Макарів Тимофіїв
Научительница• 21 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
Прекрасное имя.
А тошнит от Давидов, Данилов, Никит и т.д.
КараПузовна
• 21 августа 2024
Ответ дляНевловимий Джо
У сусідки дочка Аіда, сіім років
В мене без людських асоціацій) просто картинка в голові сильного, успішного, впевненого хлопця, чоловіка
Мороженная курица• 21 августа 2024
Ответ дляМаурита
Невловимий Джо• 21 августа 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Макар є ,3 роки , Тимофій є, 9 років. Два Романи, 2 і 7, Артем, Тимур, Соломія, Мія і Ярина. Діти мої братів - сестер. І моя Валя, 18 років.
Такий розмах імен. Тільки моя бабця незадоволена. Вона хотіла Оксанку, Івана і Сергійка))
И.О. человека• 21 августа 2024
І чим це ім´я погане? Інтернаціональне, Віктор, Вік, нормальне звичайне ім´я
Обижулька• 21 августа 2024
Ответ дляТасама
Мне нравится имя Павлик
цьому Павлику Віктору кожен вечір ікається, герой порадниці щовечора)))
КараПузовна
• 21 августа 2024
Ответ дляОбижулька
Де б його ще згадали
КараПузовна
• 21 августа 2024
Ответ дляОбижулька
Ой недавно наткнулась на хлопця Нечипор Захар і я так і не зрозуміла, як його звуть. надіюсь, Захар
РокерША• 21 августа 2024
Просто це ім´я викликає у людей асоціацію або з людиною похилого віку, або з легітімним. Тому так реагують. Якщо Вам подобається - називайте. Через 10-20 років нікому вже і в голову не прийде це ім´я з чимось асоціювати. Вже будуть Мії, Марки і Тимофії - ’нафтоліновими’. У моєї подружки Віктор - 1,2 рочки. Більше знайомих дітей немає.
А ось у доньки в класі є Толя, Коля і Григорій))